Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az állmom?

Mit jelenthet az állmom?

Figyelt kérdés

Volt barátommal állmodtam. Egyszer dsak egy olyan ágyakkal teli szobába kerültünk ahol nem csak mi voltunk. volt rajta egy hátitáska amit ideadott nekem. felvettem a hátamra. ekkor átölelt az egyik karjával és hajolt felém. a barátnőm ott állt melletem és gyorsan odahúztam magam mellé, visszaadtam a volt pasim táskáját (a volt pasimnak) és a barátnőmmel gyorsan elmentünk. majd a barátnőm megkérdezte h: normális vagy ? erre én : pont azért húztalak magam mellé hogy elmehessek minél hamarabb.

(jelenleg 9hónapja boldog kapcsolatban élek)

(a volt pasimmal majdnem 9 hónapig voltam. szakítás után még vagy 3-4 hónapig nagyon hiányzott, egy suliba járun k így szinte naponta látom de csak köszönőviszonyba vagyunk) 16/L A válaszokat előre is köszönöm


2011. szept. 26. 16:13
 1/2 A kérdező kommentje:
a kérdésben rosszul írtam véletlen az álom szót. ezt tudom is :) szekálódni lécci ne. normális válaszokat szeretnék :) előre is köszönöm :D
2011. szept. 26. 16:14
 2/2 anonim válasza:
sztem arra utal az almod hogy valahol melyen meg vagysz arra h vele lehess, de tudod h ez mar lehetetlen, vagy azert mert mar megtalaltad a boldogsagod vagy azert mert mar buszkesehbol sem allnal vele szoba meg egyszer!a taska pedig szerintem azt jelkepezi h minden kapcsolatot megszakitottal vele!remelem segitett
2011. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!