Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? 14/L

Mit jelenthet ez? 14/L

Figyelt kérdés
Mit jelenthet, ha egy részeg medvével álmodunk? konkrétan... épp egy erdei kis házban voltunk és 2 éve elballagott akkori nyolcadikosok asztalánál egy medve volt, ami ráadásul részeg is volt. Mikor látta, hogy ki akarok menni az ajtón, átmászott az asztalon és az ajtó üvegét beverte, majd egyfolytában csapdosta, hogy ne tudja kimenni. Mikor kiderült, hogy részeg, mindenki elkezdett sikongatni, s én ordibáltam nekik, hogy jöjjenek ki, de nem is foglalkoztak velem. Végül is épségben kiszabadultam s a többiek meg bent ragadtak, de a medve csak engem nem akart kiengedni
2011. szept. 24. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igencsak ritkák az olyan álmok, amiknek van jelentése...Ez pedig nem olyan volt.
2011. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igaz, igaz, de szerintem a medvének csak van valami jelentése. különben nem lenne részeg... a másik:

egy játékban vagyok, mikor megfog egy óriási majomféle szörnyeteg és eldob. a fájdalmat átéreztem, s elkezdtem futni. mikor kiértem a városba sínekhez, elütött egy villamos és Game Over-em lett. ezután egy ismeretlen helyszínen ébredtem, ami inkább egy bárhoz hasonlított. a bárban volt egy maffiavezér meg egy másik fekete öltönyös fazon. A maffiavezért ismertem, mert mély érzelmeket tápláltam iránta. S mikor odamentem és odabújtam hozzá, megjegyezte, hogy nem lehet több csóknál, mert el van vetélve (vagy nem is tudom, hogy mondják/írják, s azt sem értem, miből gondolta, hogy én többet akarok, minden esettre valóban többet akartam) s végül is a szép álmom itt megszakadt... csak arra vagyok kíváncsi, hogy nem saját szemszögemből láttam a dolgokat, hanem láttam saját magam is, netán ez jelenthet valamit?? vagy egyáltalán a maffiavezér, vagy az érzelmek?

2011. szept. 24. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A múltkor volt a tv-ben hogy valahol ki van írva hogy óvakodjanak a részeg medvéktől, mert a sok erjedő gyümölcstől berúgtak. Nem e miatt álmodtad ezt? Én meg erről a fos műholdról álmodtam :D Reggel mikor felkeltem csak röhögtem magamban:D Amúgy keres rá a medvére és a részegségre álmoskönyvben és kész. :)
2011. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi az hogy el van vetélve? :)
2011. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet, h emiatt volt az álom, de álmoskönyvben a részeg állatra kéne rákeresni... a másik: gőzöm sincs, hogy írják, szóval azt mondta, hogy: "nem feküdhetsz le velem, mert nem vagyok..." nehéz így elmagyarázni, inkább olyan, mintha nem hoztam volna tűzbe, de igen, mert végül is éreztem rajta meg minden, csak egyszerűen első visszaemlékezésre ez jut róla eszembe
2011. szept. 24. 22:38
 6/7 anonim válasza:

Miért nem lehet egyszerűen elfelejteni?

Volt, már elműlt, hagyd a fenébe.

2011. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
unalom. ki a lófaszt izgat h mit álmodtál
2011. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!