Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok még vele?

Miért álmodok még vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,augusztus elején szakítottam a volt párommal,egy 2 éves kapcsolat végződött csúnya szakítást.

Nem hiányzik,nem bántam meg a szakítást,nem is találkoztunk azóta,tegnap mégis vele álmodtam.


Épp sétáltunk egy utcán,aminek nem volt vége,fogta a kezem,ölelgetett,megcsókolt,de én undorodtam tovább,igyekeztem lelökni magamról.

Rákérdezett mi a bajom,én elmondtam neki,hogy szakítottunk,nem tudom,hogy kerültem ide.

Nevetett,azt mondta félrebeszélek.

Megjelent egy női alak,és vele együtt bementünk egy boltba,volt barátom zsebéből kivettem a kocsi kulcsot,kiszaladtam,kivettem a táskám a kocsiból és elszaladtam.

Megint a végtelen úton voltam,a volt barátom jött utánam,és elkapta a bokám,elestem.

Elkezdett sírni és megkérdezte mi bajom van,miért kerülöm ennyire,hisz olyan boldog kapcsolatban élünk.

Ideges lettem,és ráordítottam,hogy hagyj már engem békén!


Aztán felkeltem,nagyon rossz volt vele álmodni,kialudni sem tudtam magam rendesen,miért üldözött a szerelmével álmomban,ha a valóságban már nem is beszélünk?


Köszönöm a válaszokat :)


2011. szept. 3. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdések kiírói általában abban reménykednek, hogy lehet még esély az újrakezdésre. az álmoknak ehhez semmi közük. ha két évig együtt voltatok, persze, hogy időnként vele álmodsz, ez csak annyit jelent, hogy talán sokat gondolsz rá mostanában, vagy a feszültséget jelenítik meg az ő személyében. ne foglalkozz az ilyen álmokkal, maximum ha visszatérővé válnak.
2011. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!