Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sokat vele?

Miért álmodok sokat vele?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársammal álmodok sokat, kb minden 5. álmom vele kapcsolatos. Azért nem értem mert én nem vagyok belé szerelmes meg ilyesmi, sőt egyáltalán nem is gondolok rá soha. Van egy jól működő kapcsolatom is amiben jól érzem magam minden téren. Néha van szexuális töltete is az álmoknak vele :D Már vagy 10 éve nem láttuk egymást.
2011. aug. 18. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Titkon vágysz rá ismerd el !
2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd Freud bácsi tudatalattiról szóló téziseit, abból rájössz.
2011. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt a kapcsolatotok? Mert ha "bejött", az is okozhatja a tudat alatti vágyat rá.
2011. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor még tetszett 14 éves voltam, de nem voltam belezúgva. Pár hónapig foglalkoztatott , utána már nem érdekelt egyáltalán. Ő azon osztálytársak egyike volt akikkel nem sokat beszéltem. Azért fura mert bezzeg akikbe bele voltam zúgva vagy sokkal jobban bejöttek mint ő mégse álmodok. Most már 10 éve nem láttuk egymást, viszont csak az utóbbi 2 évben álmodom vele örökké. Nem érzem hogy hiányozna. Rossz hogy eljutottam arra a szintre hogy már magamat sem értem :(
2011. aug. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!