Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet? ( lent )

Miért álmodok ilyet? ( lent )

Figyelt kérdés
Azt álmodom hogy, folyton megesznek engem mindenféle szörnyek:D Meg egyszer egy dinoszaurusz a szájával feldob és megesz. elég ritkán álmodom ezt, de azért nem furcsa?
2011. aug. 31. 14:21
 1/3 Hailey13 ***** válasza:
100%
figyelj én tegnap azt álmodtam hogy egy kínai nő egy nagy ládába terel minket a haverjaimmal, és az veszít aki először megfullad.:D meg még sok hülyeség, sorolhatnám estig, van amelyik visszatérő, nem foglalkozok velük:D
2011. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
76%

Miért ne? Esetleg sok szörnyfilmet néztél mostanság. Az agy ugyanis az álom során rendszerezi az információkat, éppen ezért annak nem kell sok jelentőséget tulajdonítani, hogy miről szól egy álom. Magyarul nincs sem jelentése, sem értelme az álmoknak.

De majd jön a sok ezomajom, és lehurrog.

2011. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sületlenség.
2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!