Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig ilyet...

Miért álmodok mindig ilyet ezzel a hellyel kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szóval, ahol élek településen az állomásnál van egy bolt mellette egy kocsma, és már kb 5 x álmodok olyat hogy a boltba.. mindig más ismerősökkel ott vagyok, vagy előtte.Multkor pl a legjobb barátommal voltam bent, és még egy ismerőssel, és azt álmodtam hogy a padlón összeesett és meghalt, és én voltam a hibás, aztán megint ott a bolt előtt volt valami álmom, amire nem emlészem.Aztán még egy pár azok kiestek de rémlik hogy egy kutya is volt benne ..meghalt...És most éjjel azt álmodtam hogy ott a boltba voltam ami mégis valami műtő volt és egy kiscicát műtöttek , aki szintén meghalt, de utána feléleld..

Nekem ez nagyon furcsa hogy ott, azon a helyen , amikor azzal álmodok valaki vagy valami meghal..Mit jelenthet ez?

Semmi nem köt engem arra a helyre..néha kimegyek venni ezt azt és ennyi.az állomásra se sűrűn járok.Kicsit aggaszt, nem a e figyelmeztető álom ez ...Hátha egy külsős személy tisztábban látja.Köszönöm előre is. 23/L


2011. ápr. 5. 21:04
 1/1 Orbán Károly válasza:
Az álmaid más nem nagyon fejtheti meg, legfennebb ha nagyon jól ismer, adhat némi tanácsot. Mindenkinek mást jelent ugyanaz az álom, mivel másképp gondolkodunk, egy dolog más emlékeket ébreszt bennünk. Az álmaink a (néha rejtett, tudatalatti) gondolataink megtestesülései úgymond.
2011. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!