Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet?

Miért álmodok ilyet?

Figyelt kérdés

1.Azt álmodtam, hogy állok az iskola udvarán (az összes diák kint van). Hirtelen meteoritok zuhannak az égből és egy repülő is lezuhan.Senki nem hal meg, ezután egy dombra kerülök, ahol állok és nézem ahogy gyülekeznek a fekete felhők és nézem ahogy egy nagyváros romba dől. Kiváncsi vagyok, hogy ez az álom mit jelent.


2.A másik az, hogy megálmodtam előre, hogy elvesztem az arany karórámat.. és aznap el is veszítettem. Már volt olyan, hogy előre megálmodtam, hogy engem feleltetnek az órán és tényleg feleltem!!!

Ez mit jelent?A jövőbe látok vagy mi lehet?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is.


15/L


2011. ápr. 26. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg a lottószámokat légyszíves!
2011. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sajnos olyat még nem álmodtam, de jó lenne :)

Na de valaki tudna, segíteni nekem vagy tippet írni, hogy mi lehet?

2011. ápr. 26. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik,hogy álmaid a prekognitív"megérzés"álmok kategóriájába tartozik.Sugallhatja katasztrófák bekövetkeztét is.Természetesen több különböző lehetséges jövő létezik,és az álom ezek közül csak egyet választ ki.Az előre megérzett esemény bizonyos lépések megtételével kiküszöbölhető.Olykor érdemes hallgatni megérzéseinkre.
2011. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 emolány ***** válasza:
engem is gyötör egy álom de mindig ugynaz .
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

1.Nezél katasztrofilmeket lefekvés előtt.


2.Ezt hiják kolektiv tudatalatinak amire gondolsz az agyhullámaid befojásolják a környezetben lévők és a te agyhullámaid mainifesztációját de ezzek az éterben nem mind abcendávilisak így nem jön létre a tudatalati algorintmusok szintézise.


flopilemez

2011. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.:- megálmodtadt 2012-t

2.:-2012-ben biztos romba dől a város.


Nyugi csak vicceltem. De ne vedd félvárol a dolgot!

Hasznos lehet és ne hagyd elveszni ezt a tulajdonságot.

Ajánlom az agykontrollt ott tovább tudnád fejleszteni a képességeidet.

Üdv.:Zimu

2011. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért csoda lenne ha egyik álmod sem jönne be. Pl aki mindig azt álmodja hogy holnap feletetik azt azért még nem fogják sohasem feleltetni. (példaként hoztam fel, nem azt mondom hogy mindig ugyanazt álmodod.) Tehát ha igaznak mondható dolgokról álmodsz az néha bejöhet. Szal érted a lényeget(?)
2011. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hayka01idegen válasza:
szerintem ez nem a jövőbelátás !!!! Má bocsi... én tragédiákat álmodtam meg olyat hogy meghal az egy fontos személy az életemben és hasonlókat ami be is következett meg más apróságokat is .. ugyhogy hidd csak el másnak is vannak megérzései
2011. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!