Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már 2 hete ilyet álmodok....

Már 2 hete ilyet álmodok. Nagyon érdekel, vajon mért lehet ez?

Figyelt kérdés

Már 2 hete azt álmodom h különböző szituációban megtámadnak vagy csapdába esek és amikor meghalnék(mert mindig ez a vége) felébredek vagy valami csoda folytán megmenekülök. (nem tudom hogy ez számít e valamit, de általában nem saját testemben vagyok hanem valaki máséban az én lelkem. és némelyiket már régebben is álmodtam)

Ezek miatt elég flusztrált vagyok egész nap.


2011. júl. 27. 12:22
 1/5 anonim válasza:
Sajnos ezt nem tudom megmondani,viszont velem is előfordult már hasonló. Egy időben szinte hetente azt álmodtam,h éppen szülök.Pedig mégcsak terhes sem vagyok,és jelenleg pasim sincs:D mindenesetre elég brutál volt:D Nézd meg neten google-ban szerintem kidob valamit.biztos vannak oldalak,álomfejtés vagy hasonlót firkants be.
2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem valami trauma, vagy szorongás, félelem hozza ezt elő. engem 2002-ben megkéseltek és a mai napig álmodom azt hogy késsel az életemre törnek. nem sűrűn, de visszatér
2011. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A trauma valóban okozhatja a visszatérő álmokat.
2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igából semmi olyan nem történt velem ..mármint iylen mint a késelés... én ilyen lelki dologra gondoltam mert nagyon érzékeny vagyok és talán a miatt lehet.
2011. júl. 27. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

második:


biztos van benned egy általános félelem, vagy egy olyan állandó gondolat, melyen sokat őrlődsz, s mindig ott motoszkál. de pl. valami vagy valaki utáni erős és hosszútávú vágyakozás is okozhatja.

2011. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!