Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől lehet szerintetek?

Ez mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Legalább 2 hete minden nap szellemekkel álmodok.És minden álmomba üldöznek, bántanak engem.És amióta előjöttek ezek a rémálmok azóta megint alvajáró vagyok.(kiskoromba is az voltam) Illetve mindig nyitott szájjal ébredek és teljesen ki vagyok száradva.Mostanában félek elaludni..Mit ez?Csak értelmes válaszokat.Köszi.
2011. aug. 19. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami az életedben nincs rendben. Aggaszt valami, amivel nem tudsz vagy nem akarsz szembenézni, megoldatlannak tűnő probléma, ilyesmi. Azért menekülsz, azért üldöznek,mert a való életedben is zavar valami. S azért szellem, mert mondjuk az anyagi gond nem tud az álmodban kergetni, s valami képet csatol az agy hozzá...Ne félj aludni, nyugodj meg, sétálj egyet este (valakivel), szellőztetsd ki a fejed, vagy fuss egyet, és akkor fáradtabban jobban elalszol. De ha már eleve félsz aludni, s erre koncentrálsz alvás előtt, nagyobb az esélye a lidérces álomnak. Lazítsd el az agyad, kortól függetlenül nézz meg megy mesét elalvás előtt.
2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl sok horror filmet nézel:)Vagy lehet hogy üldöz Freddy?
2011. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!