Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Ez mitől van?

Miért van ez? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
amikor rémálmaim vannak felkélek (ijedtemben) és amikor újra aludni akarok és el is alszok.. akkor ugyanazt álmodom . ugyan ott folytatódik az álmom....
2011. aug. 19. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Éber álmodás: a tudatos elme újra visszatér az alvás állapotába.

Félálomba vagy és annyira frissek az álombeli élmények hogy visszaalvás után folytatódik. egyébként ilyen velem is előfordult már egyszer emlékszek vmi parás horror-álmom volt és felkeltem éjszaka egyszer, visszaaludtam,utána megint folytatódott, aztán megint felriadtam és mikor újra bealudtam megint folytatódott. elég rossz éjszakám volt. szerencsére utána már fél5kor felkeltem és visszase aludtam mert suli volt.. bár elég lett volna 6kor kelni, inkább mentem fáradtan suliba minthogy folytatódjon ez a rémálom:S:D

2011. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!