Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne ébredjek fel?

Figyelt kérdés

Amikor rájövök hogy álmodom (tudatosan álmodok) egyből felébredek :(

mit tegyek hogy tovább aludjak,és kiélhessem magam???? :D :D

(egyébként már nagyon régen volt kb. 2szer de az óta utána néztem, és olvastam,hogy, van aki nem ébredt fel)


2011. aug. 7. 18:30
 1/6 anonim válasza:

én se ébredek fel :D a múltkor Larissa Riquelmével d*gtam (Y). Pedig tudtam h álmodok :D tegnap meg megálmodtam h a Manchester United fordít a City ellen és lám fordított is 3-2-re

van ebben valami :D

2011. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még soha nem ébredtem fel csak azért, mert rájöttem, hogy tudatos álmom volt. Gyakorlás kell szerintem. :) Akár mondogathatod magadban lefekvés előtt, hogy "Csak azért sem fogok felébredni!" Meg valahogy érd el, hogy lassan, nyugodtan gondolkozz álom közben is, kezeld az egészet úgy, mintha abszolút természetes lenne. :D Vagy nem tudom.
2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen :D
2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem faszább, ha nem tudod álmodba, hogy álmodsz? Ember, ha álmomba húznám Larissa Riquelmet, kicsit lehangolna a tudat, hogy álompuncit töcskölök. Elég lenne csak ébredéskor rájönni erre(,bár az is lehangoló).
2011. aug. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne kelj fel ----> halj meg

Ilyen egyszerű az egész. ;D

2011. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 strici-muffmagus válasza:
Mezkalin+xanax
2011. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!