Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy érjem el hogy álmomban...

Hogy érjem el hogy álmomban rádöbbenjek hogy ez egy álom?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen és sirály volt, bármit megtehettem.

Hogy érjem ezt el még egyszer/töbször?


2011. jún. 30. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
irányitani csak akkor lehet ha épp lecsukod a szemed nincs semmi zaj és erösen gondolsz arra amit látni akarsz.
2011. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tudatos álomnak hívják (lucid dream), olvasgass a témában néhány könyvet kezdésnek. :)
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel kísérletezz. Hagyd hogy az álmaid a saját menetükben folyjanak, mert ez sokszor hasznos lehet.

Ha viszont élvezted az irányított álmokat, akkor feltétlenül próbáld ki a meditációt. Hasonló az álomhoz és minden apró darabját irányíthatod, ha sokat gyakorlod. Edwin C. Steinbrecher: Kapcsolatba lépés belső vezetőinkkel c. könyvét tudnám aljánlani segítségképp.

2011. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát nemtudom.. nekem legtöbbször csak akkor sikerül elérnem ha rosszat álmodok.. és olyankor még felis tudok ébredni...
2011. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a gond de én ezt bármikor elérem, pedig sosem tanultam meg olvasgattam a témáról, egész kiskorom óta, van egy pillanat amikor rájövök, h ez egy álom, aztán ugyanúgy vissza is tudok zökkeni az álomban és érdekes akkor már nem tudom, h álmodok, szerintem vicces, én szeretem. :)
2011. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én ezt ugy értem el hogy lecsuktam a szemem , erősen lefelé néztem és ecer csak sötét lett a szememben , elkeztek bizseregni a végtagjaim , majd sipolni a fülem és máris egy buszmegáloban találtam magam : csak anyit tetem hogy a bnömel beszéltem álmomban , nagyon jó volt :D
2011. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ja és amikor sötét lett ojan furán szabályosan keztem el lélegezni (akor még ébren voltam) mintha nemis én lélegeznék ;D
2011. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metin2Guru válasza:

Nekem is egyszer ez volt csak nagyon "dtámatikus" volt

mert volt egy emberszerű valami ami barátkozni akart velem és a végén meg akart ölni xD de komoly...

2011. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!