Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy érjem el hogy a pasi...

Hogy érjem el hogy a pasi halálosan szeresen? Minden gondolata én legyek? Fájjon minden perc amit nem velem tölt el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 00:47
 1/8 BeerHunter válasza:
98%
Ha jót akarsz magadnak, akkor ezt nem akarod elérni. Ezzel max azt éred el, hogy még el sem kezdődött a kapcsolatotok, és már vége is van. Hidd el. Mondjuk az sem tiszta, hogy miért szeretnéd, hogy fájjon a szerettednek valami...?...
2010. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
egy plusz s-el, és kettő vesszővel talán ....
2010. máj. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Vágj ki papírból egy 15cm átmérőjű kört, és rajzolj rá egy csigát, aztán a középpontjánál fogva forgasd a pasid szeme előtt, és mikor ettől tranzba esik, akkor majd mondd neki robothangon, hogy:

- Szerelmes vagy belém, nem bírsz nélkülem élni.


Azt nem tudom, hogy ez működik e, de azért próbáld ki, hátha :D

2010. máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha gondolod akkor én szivesen lefekszek veled :D

és akkor nem kell hogy rád gondoljon :D

2010. máj. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes nálam minden csaj ezt váltja ki :/
2010. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen hülyeségeken, hókuszpókuszokon törd a kicsi fejed, inkább légy ápolt, üde, ellenállhatatlan, csábító, életvidám, humoros, huncut, olvasott/tájékozott, megértő, kellemes partner, talpraesett nőci. Nem lesz pasi, aki ne téged akarna.

De az ilyen görcsös ragaszkodással csak elijesztesz mindenkit.

2010. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal becsapnád őt, de leginkább magadat. Ez gonoszság, és nem szül VALÓDI szerelmet. Sosem lennétek olyan boldogok, mintha önmagadért szeretne beléd. Amit az előttem szóló írt, az mind jó és igaz (szerintem, bár nem vagyok férfi), de van még egy fontos dolog. Az elején, amikor még elcsábítod, ne legyél egy nyitott könyv. Ne mondj el mindent magadról. Tudjatok beszélgetni azért, de ha minden titkodat elárulod rögtön, akkor már nem leszel érdekes. Legyél titokzatos egy cseppnyit, minden randira maradjon egy kis meglepetés (mármint ahogy kezd jobban megismerni). Mert a férfiak tényleg nem könnyen csábulnak el egy nyitott könyv fél nőtől. Persze az más, hogyha már tart a kapcsolat egy ideje, akkor már mindent megosztotok egymással és nem lesznek titkaitok, de még akkor is lehet meglepetést szerezni évek múlva is.
2010. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fogadni mernék, hogy a kérdező kos, skorpió, halak vagy vízöntő
2021. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!