Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt?

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Valóság:Egy régi "szerelmemről" akivel netes kapcsolatot tartottunk, meg 1 játékkal is játszottunk, s ott ismerkedtünk meg. Aztán már fél éve nem beszéltünk, s most jött ez az

Álom:

Ahol az elején nem beszéltünk, s most a végén egész jól kijöttünk, mint barátok, ez sem átlagos álom, hanem ilyen túlélős feelinges. Mostmeg olyan hülye érzés fog el.


2011. júl. 13. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
tudat alatt vonzódsz hozzá, azért
2011. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, már elfelejtettem majdnem, de amúgy nem vesztünk össze, meg semmi, csak állítólag sok dolga volt, s munkahelyen volt csak fennt, otthon nem, aztán így szépen nem írtam már rá, mert nem akartam zavarni, s elindult a feldolgozás. xD
2011. júl. 13. 09:32
 3/5 LORDRAPTOR válasza:
ez jó jel vedd fel vele ismét a kapcsolatot
2011. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta már másik emberrel van együtt, szal ezért nem is írok rá.
2011. júl. 13. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A tudatalattidban minden apró emlék megragad.. Ezért ö is ott van még a fejedben és az álmodban most egyszerüen elö jött... Semmi különös nincs ebben :)
2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!