Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (picit...

Mit jelent ez az álom? (picit vicces)

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy a suli alatt börtön van ahol fogva tartják Lenint és az egyik haverom kiengedte lenéztünk egy kicsit a börtönbe ahol bordásfalon akasztották az embereket és alulra tették a híres embereket és beszéltem Vinyvel a jersey shorból akit akasztottak utána tesi óra következett én ahogy öltöztem valahogy lekevertem a ruháimat és meztelen voltam átmentem a lány öltözőbe és láttam az egyik lány osztálytársamat meztelenül utána visszamentem a fiú öltözőbe és az egyik haverom adott egy székely népviseleti inget utána beesteledett és Lenin visszajött egy csapat katonával az egyik ismerősömnek szőrös az orra(a való életben is ő azt mondja róla ezek a szenzorai)a szenzoraiból puskák nőttek ki és ezzel vertük vissza a focipálya felől jövő iskolát ostromló szovjet csapatot és utána felébredtem



MIT JELENT EZ AZ ÁLOM?


2011. júl. 8. 00:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
élénk a fantáziád, szerintem semmi jelentése sincs:)
2011. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit
2011. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Sokat tv-zel.
2011. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem picit volt vicces.
2011. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Túl sok volt az este a fű!
2011. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 miarák válasza:
100%
szerintem itt háború készül de szovjetek már nincsenek. És szörnyű az iskola.
2011. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó a fantáziád én beszeg nem tudok ilyeneket álmodni D
2011. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
30%
Túl sok filmet nézel (ilyen Lenineset) XD És az agyad így dolgozza fel :D
2011. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent? K.rvára betéptél előző este!
2011. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

igazából nem tudom, de nekem is ilyen kaliberűek vannak.. pl : egyik álmomban folyamatosan csak jó dolgok történtek velem.. a suliban leesett egy nagymellű szösziről a ruha csak úgy.. na ilyesmik, erre odajönnek a haverjaim, és mondom nekik "áh ez álom ez biztos csak egy álom xd" erre odajön pali párbeszéd : -józsi nem álmodsz.. -miért? -itt egy ló.. O_O hát ez aztán megnyugtató volt xd

aztán egy másikban cigók elkezdtek kötekedni egyik gyerekkel, a Peti oda ment bokán rúgta az egyiket, akinek ettől lerepült a feje -.-"

de a kedvenc álmaim amikor ütni próbálok és olyan lassan meg olyan gyengét ütök hogy az valami fantasztikus xd

meg amikor pisztolyból lövök, a golyót úgy kell kilöknöm a csőből egy lendülettel, és úgyis csak kb 2 méterig megy xdd

A LEGDURVÁBB (csak erős idegzetűeknek):

kint voltam a kertben, és mazsolát ültettem.. xDDDDD (megj: utólag belegondolva mi nőhetett volna belőle)

2011. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!