Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a vicces álom?...

Mit jelent ez a vicces álom? Már 3szor álmodtam

Figyelt kérdés
azt álmodtam háromszor egymás után, hogy a suliból egy fiút látok a parkban a buszról aki minden esetben fogat mosott. :D első álmomban pizsamát viselt mezítláb, másodikban párducmintás kisnadrágban volt, a harmadikban pedig megint pizsiben de papuccsal :D EZ NEM KAMU!
2010. jún. 24. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
semmit nem jelent ez a vicces álom
2010. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem vicces állom hanem ez egy rém álom,

A fog mosás jelentheti azt hogy meg fog halni valaki a családodban. Ez az állom meg mutathatja azt hogy ezt hogy kerülheted el. A pizsi is azt mutathatja neked hogy lefekszik aludni más értelemben át lép a tulvilágra.

szoval ez inkább egy rém állom


az állmokban ha ki esik egy fog az azt jelenti hogy valaki meg fog halni aki közel áll hozzád, de nem minden esetben áll közel hozzád.

A fogmosás jelentheti azt hogy meg előzheted ezt.

2010. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

és ezek miért változnak??

"első álmomban pizsamát viselt mezítláb, másodikban párducmintás kisnadrágban volt, a harmadikban pedig megint pizsiben de papuccsal"

és miért buszon??

2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ez butaság. Én rettenetesen félek a fogorvostól és már tucatszor álmodtam, hogy kilyukadnak vagy kiesnek a fogaim. Szerencsére nem történt semmilyen tömegszerencsétlenség a közelemben. Amúgy nem tudom mit jelenthet.
2010. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
54%

Őszintén az álmok nem válnak valóra sőt még nem is jelentenek semmit!

Sokat olvastam ezekről és igazából az emberek hinni akarnak abban, hogy az álmok jelentenek valamit, de ez nem igaz. Máig nem tudják az emberek, hogy mi az álom pontosabban, de az tény, hogy néha álmok az illető érzéseihez vannak közük.

2010. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennek komoly jelentése van, az a fiú a suliból lesz 10 év múlva a férjed, és minden este pizsamában vagy párducmintás kisnadrágban fogja mosni a fogát a közös kis lakásotok, közös kis fürdőszobájában. Sok boldogságot nektek!
2010. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Látom még nem kaptál értelmes választ. Elég komplex kép: a buszról látod, és ő a parkban van. Te fiú vagy, vagy lány?
2010. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lol
2010. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
12/L
2010. jún. 27. 15:33
 10/13 A kérdező kommentje:

20:32es: remélem igazad van, jóképű a srác ;)

21:23as: azért busz, mert minden nap buszoznom kell, jó kis helyi járatos tömegnyomorban :P

2010. jún. 27. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!