Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Figyelmeztetni akarnak az álmaim?

Figyelmeztetni akarnak az álmaim?

Figyelt kérdés
Vagy 3 hónapja történt,hogy minden éjjel azt álmodtam,hogy összetöröm az autómat,balesetet szenvedek,elromlik a fék,felfordulok stb.Ez ment vagy 3 hétig minden nap,már nem tudtam mit gondolni,hogy miért van ez.Aztán kiderült,hogy az autóm komolyan meg volt hibásodva,a szerelő szerint bármék percben keresztdbeállhattam volna az uton.A fékkel volt a baj.Ahogy megjavitották,az álmaim eltüntek és semmit nem álmodtam.De most pár napja megint elkezdődtek ugyanezek az álmok.Az autómnak semmi baja,de az álmok vannak.Lehet figyelmeztetni akarnak,hogy megint baja van?Szerintetek?
2011. jún. 30. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát vidd el szervízbe!!! Ennyi!:)
2011. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen lehetséges.vidd el megin.
2011. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd el megint, de jobban nézzék át.Újonnan vetted az autót?
2011. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

18:03

nem,5 éves volt akkor.

2011. jún. 30. 19:04
 5/8 anonim válasza:
Szerintem vidd el és addig ne hozd el amíg nem találtak rajta valamit...de ha ez az álmos dolog később is visszatér mondjuk félév vagy év múlva én eladnám a verdát, többet ér az élet, és igen vannak olyan verdák amik el vannak átkozva, azelőtt a faternak mindig Renault autói voltak minden hónapban történt a vassal valami,meghúzták, megkarcolódott, elromlott ez elromlott az, végül városon belül egy b*zi 120 al eltalálta és totálkár,(nemrégi Renault Megane limusin volt)Akkor vettünk egy Peugeot-ot, és ennek már vagy 4 éve és eddig egyszer volt egy koccanása, és azt tudni kell hogy a munkája miatt az öreg rengeteget vezet. Szal mondom lehet hogy új autót kellene venned, de nem mondom azt hogy holnap, hanem várd ki ha esetleg még egyszer előjönnek az álmaid egy idő múlva..ez csak az én tippem, én a helyedben így cselekednék..egyébként balesetmentes közlekedést kívánok!! ;)
2011. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és a Reanult természetesen parkolt amikor belerepült a faszi 120-al..apám nem látta az esetet csak a közeli épületből hallotta a csattanást, meg szóltak neki hogy mi a helyzet..
2011. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, pont ezért kérdeztem, használt volt-e az autó...Lehet, hogy az előző tulajdonosnak volt balesete vele.Ha újabb megnézetés után sem javul a helyzet, jobb, ha lecseréled a kocsit.
2011. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem.Az autót jó állapotban sikerült megvenni,szintén egy nő volt a tulajdonos.Egyéb gond nincs vele,minden jó.Akkor a fékeket az idő tette tönkre.Vagyis az 5 év használat.Azért lecserélni nem akarom,mert nagyon szeretem.Köszönöm a válaszokat,elviszem még a héten,hogy átnézzék.
2011. jún. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!