Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért akarnak engem álmomba...

Miért akarnak engem álmomba félévente megölni? Meg miért van, hogy az álombéli halálom előtt mindig jó dolgok történnek?

Figyelt kérdés

Fél éve is azt álmodtam,hogy ott voltam egy szórakozóhelyen és később jött egy nő és megakart ölni,de nem ölt meg.Aztán beszélgettünk arról,hogy miért akart megölni,de anyám pont akkor ébresztett.

Tegnap este megint azt álmodtam h két idegen csajjal mászkáltam(-.-akiket nem bírok),aztán utána jött a német tanárom és megakart ölni.Természetesen 5-ös vagyok németből(nekem legalábbis nagyon természetes),meg tegnap voltunk Bécsben a cserediák programmal ilyen 1 napos kiruccanáson.Erre ilyet álmodok...

De miért?:O


2011. máj. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

jelentheti hogy valami kapcsolatod megszűnt és próbálsz elvonatkoztatni, vagy a ki nem használt tehetséget,vagy egyszerűen depressziót.


vagy, gyökeres változást az életedben, vagy egy olyan részét az életednek amit utálsz, rossz szokások, vagy tulajdonságok.

2011. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 marikanagy válasza:
en legalabb is ugy vagyok amit almomban latok az kozelebbrol be is teljesul persz ami rossz ami jot latok az nem ez egy kicsit erdekes ugy hogy vigyazz magadra es legy ovatos az eletben
2011. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!