Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Különös dolgok történnek...

Különös dolgok történnek velem. Mi baj van velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nem ugratás, semmilyen tréfa, ez 1000%-os igazság!

Az első ilyen "furcsaság" 3 hete volt; jövök hazafele az iskolából. Állandóan a galambokat nézem, mert unalmas a hazafele vezető út, ezért ha őket bámulom, hamarabb eltelik.

Na szóval, az történt, hogy 2 galamb felszállt a villanypásztor fa (FA) részére. Motyogtam magamba valamiféle kitalált szót és egyszer csak azt veszem észre, hogy az egyik galamb hirtelen holtan esik le a földre, a másik, pedig (minden bizonnyal) ijedtében elrepült. Csak annyit láttam, hogy van valami kék, fényes villanás. Áramütésre gyanakodtam, de tudtommal a fa nem vezeti az áramot. Jobb ötletet nem találtam...

A második eset pontosan 1 hete volt; megint hazafele az iskolából az egyik haverommal. Látok egy eldobott cigicsikket, ami éppen hogy csak parázslik. Mondom a haveromnak milyen lenne már, hogyha felgyulladna... Alig pár pillanatra rá hirtelen lángra kapott (de nem olyan kicsire, minimum 20cm magasságba csaphatott), és egy pillanatig tartott. A Haverommal rettegve mentünk haza vajon mi volt ez.

A harmadik eset, kedden volt; megint iskolából hazafele menet beleléptem egy tócsába. Szokásommá vált, hogy állandóan hátranézek. De mikor hátrafordultam, láttam, hogy a tócsa helye csak gőzölgött. Beparáztam, odamentem és az történt, hogy valahonnan elkezdett szivárogni a víz a tócsa helyébe. Kértem magamba, hogy tűnjön már el ez, és akkor hirtelen csak egy sima kis tócsa volt ott... Most már otthon is rettegve voltam, nehogy megint történjen velem valami rosszabb.

Hál' Istennek nem volt semmi ilyesmi az elmúlt néhány napban. Mielőtt az álmodásra gyanakodnátok megkérdeztem a haveromat másnap, és azt mondta, hogy otthon rettegve gépezett. Drogról, beszívásról se beszéljetek, ugyanis én is, a haverom is messze elkerüljük az ilyesmiket...

Szerintetek mi lehet a baj velem? Vagy valamiféle mágikus erőt kaptam? Nem tudom.

A nem ide való válaszokat (ha lehet) tartsátok meg magatoknak.

Köszönöm, az együttérzést, és persze a válaszokat is! KÖSZÖNÖM!!!


2011. okt. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Első eset:A fa valóban nem vezeti az áramot, de odafent, a villanyvezeték közelében hiába ül a fán, annyira erős az elektromos sugárzás, hogy már magában az megrázhatja úgy, hogy hozzá sem ér a vezetékhez.Ha párás, esős idő van, nagyobb erre az esély.Vasúti vezetékek, nagyfeszültségek közelébe is ezért nem szabad menni, mert bizonyos közelségben akkora töltés van, hogy érintés nélkül is életveszélyes lehet.


Második eset:A csikk valami gyúlékony anyagon lehetett rajta, vagy akár egy hosszabb, száraz kis ágat, füvet is lángra lobbanthatott, ilyesmi történhetett.


A harmadik esetre is nyilván van magyarázat, arra majd más mond valamit, mert itt nálam megállt a tudomány.

2011. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A harmadik esetre az a magyarázat,hogy most már mindenben valami természetfölöttit látsz! Felejtsd el ezeket,mert előbb-utóbb beparázol.
2011. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha teljesen befogadóan veszem a kérdésed akkor az lehet hogy az agyad sokkalta több részét használod mint az átlag ember.Nézz utána a pszcihokinézisnek,ugyanis a leírtak arra hajaznak:

1.eset:Elektrokinézis

2.eset:Pyrokinézis

3.eset:Hydrokinézis

Ha ezeknek utánanéztél keress módszereket a szellemi erőid erősítésére és irányítására.Hidd el, nem csak ilyenekre használhatod az elmédet, hanem pozitív dolgokra is.Ne aggódj ezek léteznek.Hamarosan nem az lesz a "hülye" aki hisz benne hanem aki nem.

2011. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Kiválasztott vagy! Az ilyenek fogják túlélni a 2012-s világvégét, és építik újra az azutáni tökéletes társadalmat.
2011. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt nagyon szépen kérlek,hogy gondolj nekem egy csinos vörös csajt!


A galambra és a csikkre már megírták a jó választ.Tuti,hogy áramütés volt,és tuti,hogy valami gyúlékony közelében volt a csikk.


A vízre talán annyi ötletem lenne,hogy megrepedhetett egy vízvezetékcső.Talán a távfűtés egyik csöve vagy mittomén.Egy olyan cső,amiben forró víz folyik.Mondjuk azt nem írtad,hogy mekkora volt a tócsa,de gondolom nem túl nagy,mert akkor kikerülöd.Amikor beleléptél,akkor a lábaddal szétcsaptad a vizet és csak a gőz maradt.Aztán mikor visszafordultál megint nyomott ki egy kis vizet magából a cső.Aztán talán pont akkor zárták el,amikor arra gondoltál,hogy tűnjön már el.


Az különös,hogy zsinórban történnek veled ilyenek.Amúgy szerintem is bemagyarázod magadnak,hogy van valami természetfeletti.


De ki tudja?Szóval gondolj nekem egy vörös csajt.Ha ez is bejön,akkor tényleg van veled valami! :)

2011. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha te tényleg elhiszed, hogy te csinálod, akkor szívesen letesztellek. Úgy döntöttem, elkezdem gyűjteni az ilyen parajelenségeket, tesztelni és dokumentálni szeretném őket, szóval segíts a tudománynak! :D


Először is mindig legyen nálad videofelevő, mondjuk egy modern mobiltelefon, hogyha bármi történik, azonnal fel tudd venni. Később akár találkozhatunk is, ha úgy érzed, túl sok az ilyen, vagy szándékosan tudod produkálni ezeket.

Fontos az ilyen vizsgálat, hogy ne kamukérdésként végezd. Max bebizonyosodik, hogy tényleg véletlenek voltak, és nincs baj veled.

2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
baj veled nincs. ez nagyon jó használd hasznosan képeséged.
2011. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Húskloffoló válasza:
Ha tényleg az igazat írtad le,akkor nagyon szerencsés vagy....én több éve kutatok az ilyen hozzám hasonló emberek után :O nekem is vannak ilyen "természetfeletti" tulajdonságaim,de persze ez számomra természetes mert így nőttem fel! én meg tudlak érteni sőt, ha akarod fel is karollak és együtt megmenthetjük a bolygót a kipusztulástól :) benne vagy?
2011. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!