Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amióta ideköltöztünk, azóta...

Amióta ideköltöztünk, azóta történnek különös dolgok, hogy lehet?

Figyelt kérdés

Véletlenek lehetnek ezek?

-Hatalmas áramingadozás volt egyszer az utcában, mindenhol volt azért gyenge áram, de nálunk nem, és erre a lakás előtt feltörtek egy autót

-Gázolaj szag terjengett valamiért az egész utcában napokig(szakik jártak össze-vissza), majd kiderült, hogy a házunk előtti csatornából jön

-Bejárnak éjjel valami macskák a kertbe, de nappal egyet sem látni még csak a környéken sem, és valamilyen másik rágcsáló is, mert folyton mókus vagy nyest ürülékkel van tele a betonút, de nem értem, hogy hogy a macskáktól nem félnek?


A lakásban:

-A lányom mindig beszélget valakivel fürdés közben(még beszélni is alig tud)

-A szobájába egyedül nem mer bemenni nappal sem, mert mutatja hogy "ott van", de ki???!!!

-Éjjel sokszor felkel és azt mondja, hogy ott van, és kifelé mutat a nappali felé

-A teraszunkon másnap reggelre majdnem minden nap valami máshol van, mint ahová tettem.

-Olyan tárgyak esnek le és mozdulnak el, ami már ijesztő(pl a múltkor a szemetes teteje éjjel leesett, de nem értem hogyan?)


Örülnék, ha ezek csak jó viccek lennének, de már egyre több megmagyarázhatatlan dolog történik. Itt egy nagyon pedáns család lakott. Már a szomszédok is megjegyezték, hogy furcsa, hogy itt mindig történik valami. Utána érdeklődtem, de előtte sem benn, sem kinn nem történtek ilyen dolgok.


2011. jún. 24. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekelnek a válaszok.
2011. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnek a válaszok.

Az első "tünetek" után azt hittem, Te is egy vagy a sok flúgos közül, viszont ahogy olvastam, hogy a lányoddal mik történnek... A gyerekeknek még nyitva van a harmadik szemük, és látják a szellemeket. Nem akarom a frászt hozni Rád, de így van. Kérdezgesd, ki az, hogy néz ki, miért fél tőle, stb. Hátha mond valami használhatót, bár értem én, hogy még csak most tanul beszélni. Nézz utána a ház történetének! Valami tényleg lehet, ha nemcsak arról van szó, hogy a gyerek lát valamit, hanem tárgyak is mozdulnak el. Vegyél Bibliát és tegyél az ágyatokhoz meg a nappaliba. Hallgasd ki, a gyerek mit beszél a fürdőben. Az előző lakó nem panaszkodott? A szomszédok se? Az előző lakásotokban nem tapasztaltál ilyet? Van olyan, hogy annak a szelleme ott ragadt, aki előzőleg ott lakott, meg olyan is, hogy Titeket követ egy (ne adj isten több) szellem.

2011. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
Kerd meg a lanyod rajzolja inkabb le amit lat
2011. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
09:09 vagyok. 09:14 válasza király! Így elég sok mindent megtudhatsz. (Már amennyire egy ennyire kicsi gyerek tud rajzolni... Ami nem egyértelmű, arra majd rákérdezel.)
2011. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ez velünk is így volt, csak mi a dédim házába költöztünk, kb. ugy 2-3 évig ugyanezek voltak velünk is amit te leírtál.Aztán tettünk sok helyre Bibliát és minden elmúlt, szinte hihetetlen...:)
2011. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezek már nem véletlenek,az útcai esetek talán,de a második részlet nem.A válaszom erre érdekes lesz,de jobb elmondani minthogy hazudjak,nos valószínű hogy követ titeket egy szellem,abban az esetben,ha az előző házatokba is észleltetek valamit,de lehet hogy csak itt bontakozik ki,mer úgy érzi szabad a terep.A második lehetőség az az,hogy ez ott volt idáig is a házban,lehet az előző lakók idézték meg,és nem bírták eltűntetni (korukat,személyiségüket nem tudhatom), ezért vált eladóvá a ház,vagy elhunyt családtaguk,aki mind idáig ott volt,csak ők nem észlelték,és mivel a házhoz kötődik a szellem,ezért nem bírt velük menni,így próbál nektek jelezni (rossz vagy jó szándékkal). A harmadik lehetőség,hogy a lányodhoz kötődik. Esetleg (ezt szintén nem tudhatom,elnézést ha megsértelek vele) nem halt meg az édesapja vagy nagyszülei,esetleg testvére? Ez a biblia jól hangzik,nem tudom mennyire hatásos,én felkeresnék egy médiumot (aki tényleg az,nem magát médiumnak nevező személy) , lehet sok pénzt kér, de ilyen esetben nem éri meg a pénzre gondolni,semmiféleképp.
2011. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez a lakás albérlet. Ahol előzőleg laktunk is az volt, ott nem történtek különös esetek, viszont itt a tulaj egy idős bácsi, akinek a szülei is itt laktak, amíg meg nem haltak.

A körülményeket nem tudom pontosan, ezzel nem is zaklatnám őt sem.

A fürdőben a lányom tegnap is és már többször is azt csinálja, hogy a kádból pont visszatükröződik ő is a mosdó alatti csövön, és oda szokott mutogatni, és mutatja, hogy néni.

Kb 2-3 hét volt, amikor fürödni sem volt hajlandó, mert üvöltött már attól, ha a fürdőbe mentünk.

Lehet, hogy az öregasszony szellem ragadhatott itt?

Komolyan megmondom, hogy én előtte nemigazán hittem az ilyen dolgokban, elég szkeptikus voltam, de ez most más. Ha nem velünk történne, akkor el sem hinném talán!

Rendesen már élek az estéktől..

Nem merek este fürdeni sem, csak világosban napközben.

A Biblia.. nem tudom, nekünk nincs itthon sem, nem vagyunk egyáltalán vallásosak, speciel a párom van csak megkeresztelve is, én és a lányom nem.

2011. jún. 24. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet meg kéne keresztelkedni.(!!!!!). Valószínű hogy az öregasszony,takarítsátok onnan,mer ez már nem állapot,biblia vagy médium,de gyorsan,minél hamarabb,lehet rosszabb is a helyzet,ne várd meg.
2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A biblia nem fog használni, mert nem hisztek benne. Nem a tárgyban van az a "varázserö", hanem benned. Az ilyen tárgyak fel vannak töltve ezzel a "varázserövel". Ezeket a tárgyakat úgy lehet (akaratlanul) feltölteni, hogy hiszünk bennük, és ezzel akaratlanul is feltöltitek azt. Vagy is ha hiszek benne hogy egy felfújható Kiszel Tünde elijeszti a gonosz szellemeket, akkor elijeszti. :D:D:D De mivel ti nem vagytok hívök, ezért nálatok a biblia nem fog beválni. :( Én is médiumot, vagy hasonlót javaslok. A házban addig is nem ártana kikapcsolni a felesleges elektromos szerkezeteket, mert azt a szellem megcsapolhatja, és még erösebbé válhat.
2011. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Aki azt mondta,hogy meg kéne keresztelkedni...Drága egyetlen kicsi szépségem,ez nem olyan dolog,amit csak úgy megcsinálunk.Ennek nagy jelentősége van,egy új élet kezdetét jelenti,és a régi törlését.Magyarul befogadod a szívedbe Jézus Krisztust,elfogadod személyes megváltódnak,és egy életen át neki szolgálsz.

Máskor ne írj ilyen butaságokat.


Kedves kérdező,a többiekkel ellentétben azt javaslom,ne foglalkozz azokkal a dolgokkal amik történnek(ha csak nem árt az a lény már fizikailag is nektek),akkor egy idő után békén fog hagyni.Direkt az a célja,hogy felkeltse a figyelmeteket.Éppen ezért ne figyelj oda rá.Ha látja,hogy hiába tesz mindent,az nem érdekel téged/titeket,akkor leszáll rólatok,és keres mást,akivel kapcsolatba léphet.


Ha ez nem megy,képzeld el,hogy ő egy jót akaró lény,sok-sok pozitív energiával,így ha történnek is furcsa dolgok,nemhogy félni fogsz tőlük,de még élvezni is fogod.Tapasztalatból mondom. (:


Sok szerencsét,írd le mi volt!

2011. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!