Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől történnek ezek a dolgok?...

Mitől történnek ezek a dolgok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeretem a bizoyított, kézzel fogható dolgokat. Nem vagyok vallásos és nem igazán hiszek természetfeletti dolgokban sem. De olyan sok furcsa esemény történt velem az évek alatt, hogy jó lenne, ha valaki tudna rá magyarázatot. Az ágyamon feküdtem (nem aludtam) és mikor felültem vérfolt volt a fejem helyén (nem vérzett semmim). Álmodtam, hogy valaki nagyon erősen rángat és mikor felébredtem mind a két karomon kéznyom volt (de sehogyan sem tudtam úgy rakni a saját kezemet, hogy beleillett volna). Szoktam úgy vérezni a kezemen, hogy semmi sérülés nincs alatta. Mindig volt velem valaki, tehát nem álmodtam és beképzeltem. Írjon akivel már hasonló történt!!
2010. okt. 12. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:

En nem csak a fizikai sikban hiszek, hanem a szellemiben is, igy nem tortent soha hasonlo Velem,

viszont nagyon sok minden "csoda" tortent, de akkor mindig tudtam a jelenteset, s azt, hogy miert tortent.

Nem jo hit nelkul elni, de nem is lehet En ugy latom ezt a mai vilagban, foleg amikor ilyen kerdesekkel talalkozom.

Sajnalni tudom azokat, Akikkel ez megtortenik!

2010. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "szoktam ugy verezni a kezemen,hogy semmi serules nincs alatta"?
2010. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vért izzad
2010. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez a jelenség, magyarázatot nem tudok rá, de biztos van pár elmélet.

2010. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Valaki ezt irja: A vérizzadás (haematohydrosis) csak különlegesen erőteljes stresszhelyzet, szorongás esetén lép fel. A verejtékmirigyek körül ugyanis összetett véredények hálózata található. Nagy stressz esetén ezek a véredények erőteljesen összehúzódnak". Majd amikor a fokozott szorongást felváltja a beletörődés, ezek a hajszálerek az elpattanásig tágulnak, a vér bejut a verejtékmirigyekbe, ezek pedig megrepednek, és igen nagy mennyiségű verejtéket termelnek, amely a vérrel együtt jelenik meg a bőr felszínén.


Próbáltam utánanézni, de tulajdonképpen Jézuson meg 1-2 szenten kívül nem igazán találtam rá orvosi példát.

2010. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem izzadás. Álatalában egy kis ponton.
2010. okt. 12. 22:58
 7/7 shalom válasza:
Szia! Épp ma volt a TLC Tv műsorban egy hasonló eset, ahol egy hölgy az úgy nevezett "vér izzadás" problémájával fordult orvoshoz. Na, kutatgatták, és megállapították, hogy 100x az Adrenalin szint a szervezetében, és nagy valószínűséggel ez okozza, a tenyerén, orrán, szemén, és időnként a füléből is spontán véres váladékozást. No stressz, és gyógyszereket is kapott rá. Természetes kutass tovább, Te is.
2014. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!