Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pár hónapja visszatérő álmom,...

Pár hónapja visszatérő álmom, h nem tudom ébren vagyok-e v sem és félelmetes dolgok történnek. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Részletesen: álmomban az ágyban fekszem, látom magam körül a dolgokat de nemtom h ébren vagyok-e már és hangokat hallok vagy alakokat látok, de én nem tudok megmozdulni és folyamatosan próbálom felébreszteni magam... Pedig mostanában elég laza az életem, szal nem tudom mitől lehet ez, szerintetek?
2010. júl. 15. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
alvásparalízis
2010. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

valamiért mégsem tudsz álomba szenderedni: talán nem vagy eléggé fáradt, amikor lefekszel aludni (nem dolgozol, tanulsz) talán sok szabadságod volt mostanában.

De ha pl én vagyok így, hogy félálomból felakarom kelteni magam, akkor annak mindig megvan a lelki háttere- valamit nem végeztem el aznap, úgy érzem, hogy az álom még nem jelenthet megnyugvást...

Pszicho háttér: a valóságban sem igazodsz el igazán: valahol a határon vagy álom és valóság között, ezért nem tud az agyad megfelelően pihenőre térni, hiszen minek, ha a valóságban is azt hiszi, álmodik....

2010. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják alvásparalízisnek!Nézz utána a neten! ;)
2010. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!