Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha valakit...

Mit jelent az, ha valakit álmában meg akarnak ölni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy túl sokat néz hasonló témájú filmeket, sorozatokat. Legalábbis nálam ezt szokta jelenteni. :)
2011. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hinném, már nagyon régen néztem ilyen témájú filmet, meg ha horrort is nézek, sose álmodok utána ilyeneket, ezért is csodálkozom
2011. márc. 13. 20:59
 3/7 anonim válasza:
59%

Ezt az oldalt használd bátran, könnyen kezelhető, és meglepően megbízható:


[link]

2011. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
mellesleg azt jelenti, hogy elnyomnak a félelmeid miatt, vagy kihasználnak. Azt hiszem ^^"
2011. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)
2011. márc. 14. 19:16
 6/7 anonim válasza:

Szia! Álmunkban a saját agressziónkkal, haragunkkal viaskodunk. Ezt olvasd el, és megérted: [link]

Rose

2013. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elolvastam a cikket és nagyon érdekes volt, köszönöm :)

van benne valami, egyik főiskolai tanárom imád az embereken kísérletezni, érdeklik az ember különböző megnyilvánulása bizonyos dolgokra

egyszer kitöltetett velünk egy tesztet, ami mutatja, hogy mennyire vagyunk kompromisszumra hajlandók, vagy meghúzódok esetleg agresszívak, nekem a kompromisszumosra jött ki a legtöbb és az agresszívre a legkevesebb, a tanár szerint ez azt jelenti, mármint akinek ilyen kevés pontja lett az agresszióra, hogy ezek az emberek is hajlamosak rá, azonban mindig rosszkor használják

a vicces, hogy ezt a kérdést tényleg akkor írtam ki, amikor folyton bújtam az álmoskönyvet, viszont amiket ott olvastam tényleg beleilletek életem akkori eseményeibe, amiket itt olvastam, nem volt rám igaz, legalábbis így érzem :)

2013. jan. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!