Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Meg...

Mit jelent ez az álom? Meg akarnak ölni!

Figyelt kérdés

Egy sötét, esős estén futok egy kihaltnak tűnő városban a házak között, mögöttem férfiak rohannak, üldöznek. Az arcukat nem látom, de hallom, hogy kiabálnak, és meg akarnak erőszakolni, aztán megölni. Eszeveszetten rohanok tovább az esőben, amikor meglátok egy férfit az út végén, aki kivont karddal áll, az üldözőim felé fordulva, de nem segít rajtam, nem jön közelebb, és ahogy rohanok felé, ő egyre távolabb kerül, a mögöttem levők pedig mind közelebb.


Éjszakáról éjszakára visszatérő álom.


2011. márc. 22. 15:26
 1/3 Ájron ***** válasza:
Olvastam a hasonlókról, és az álmokban feltűnő képek mindenkinél egyedi jelentéssel bírnak, szóval nehéz lenne megmondani a jelentését. Azt, hogy visszatérő, a hasznodra fordíthatod, mert ha alvás közben rájössz, hogy álmodsz, többnyire felébredsz, de akár irányíthatod is az álmot. A wikipédián van róla szócikk. Ha sikerül, akkor le tudsz számolni velük. Sok szerencsét.
2011. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Álmunkban a saját agressziónkkal, haragunkkal viaskodunk. Ezt olvasd el, és megérted: [link]

Rose

2013. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2013. jan. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!