Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt?

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a vőlegényem száját bevarrtam két öltéssel, láttam, hogy neki fáj, de mondtam, hogy mindjárt kész, kibírja.

Aztán amikor kész lett eltéptem a cérnát, mögém szúrtam a tűt az ágyon valamibe.


2011. máj. 26. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet felhúzott téged valamivel vagy esetleg rá akarsz valamit erőltetni amit ő nem akar csak "kuss a neve akkoris úgy lesz ahogy én mondom!!!" elnyomod őt esetleg...én egyszer azt mondtam neki álmomban (na nem a te pasidnak hanem a sajátomnak) hogy most akkor levágom a füled!! ő meg azt mondta ok és levágtam, aztán nem tetszett és visszavarrtam, de ez is csak azt bizonyította hogy úgy játszom vele ahogy akarok és amikor erre rájöttem akkor tényleg belegondolva túl sokat kértem tőle és minden sz@romat ráerőltettem és ő annyira kis birka volt hogy még a fülét is engedte levágni és én kihasználtam a helyzetet (ezeket álmomban ténylegesen, valóságban meg képletesen értve) :-D
2011. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm a választ!!!
2011. máj. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!