Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam,hogy egy régi kedves ismerősömmel találkoztam,akit több éve nem láttam.20 évvel ezelőtt nagyon szerelmesvoltam bele,de neki valamiért nem kellettem,pedig sok évig jártunk együtt,aztán szétmaradtunk.Megnősült,van egy gyereke,én férjhez mentem,majd nemrég elváltam.Többször is álmodtam már vele,szinte évente 2-3 alkalommal,solyankor mindig felzaklat.Az utóbbi álmomban beszélgettünk,majdjöttek a arátai és be akart ülni az autóba.Én megkérdeztem,hogy vissza jön-e még,erre azt felelte:visszajövök érted.Erre felébredtem.Kellemes érzésem volt utána sokáig,jó pár napig.Mit jelenthet?Tudja valaki?
2011. máj. 18. 18:44
 1/2 anonim válasza:
szerintem azt jelenti h szükséged van rá h valaki szeressen lehet egy picit gondoltál rá és most így újra tetszik:P
2011. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudod miért nem kellettél neki,a bizonytalanság nyomot hagyott benned. Nem dolgoztad fel. A válásod után a tudatalattid felszínre hozta az emlékeket és egy lehetséges folytatást álmodsz. Szeretnéd,ha úgy történne mint álmaidban?

SZerintem talán ezt is jelentheti.

Ha elgondolkozol lehet,hogy magadtól is rájössz a válaszra.

2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!