Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg a jövőt?

Bbarbyyy kérdése:

Miért álmodom meg a jövőt?

Figyelt kérdés
Álmomban megálmodok pár másodpercet, (pl. hogy elkérem apu e-mail címét) és az pár nap múlva megtörténik. Miért van ez?
2011. ápr. 28. 20:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia ez deja vu volt.az álomra szerintem emlékeztél volna előtte és nem utána ugrott volna be.keress rá a neten.
2011. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jovo megalmodasa volt, de engem is erdekelne ez, hogy lehetseges-e... par honapja megalmodtam, (az erettsegi utan) hogy a tanarommal beszelgetek, es mondja, hogy egyeduli ami sikerult az a tortenelem... nos, kulfoldon elek mar 1 eve, es alig lattam eselyt arra, hogy atmegyek belole, mivel sosem tanultam az orszag tortenelmerol, igy kizartam, hogy a tudat alattim lenne... amibol biztosra vettem, hogy meglesz, az meg nem lett meg, es almomba sem... es 2 honap mulva minden ugy tortent, mint almomban...
2011. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Tom Benko ***** válasza:

tegnapelőtt 21:17-nek: Lehet, hogy te nem használod ki az agyadat, de én igen.

Továbbra is véletlen egybeesésről van szó. Az ember a legtöbb álmára egyáltalán nem emlékszik, a maradékra meg elég pontatlanul, és ha előáll egy helyzet, ami hasonlít az álomból maradt emlékképekre, akkor az erősen rögzül az agyban, pont a hasonlóság miatt.

2011. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
velem is történt már ilyen,hogy megálomdtam előre egy bizonyos eseményt! Nagyon érdekes mindenesetre.
2011. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!