Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg a jövőt?

Bbarbyyy kérdése:

Miért álmodom meg a jövőt?

Figyelt kérdés
Álmomban megálmodok pár másodpercet, (pl. hogy elkérem apu e-mail címét) és az pár nap múlva megtörténik. Miért van ez?
2011. ápr. 28. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
nem tom. és más se fogja :)
2011. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Biztos hogy álom és nem deja vu??
2011. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok de én évekre előre egy rövid időt. Sokan ezt el sem hiszik. De nem tudom a magyarázatát. És mostanában egyre ritkulnak ezek az álmok. Úgyhogy nem vayg egyedül:)
2011. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem is már régen nem láttam ilyet de pl. egy haverom most álmodott egyet.
2011. ápr. 28. 20:27
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

igazi jövőbelátó:O

Apokalipszist mikor lesz? vagy azt nem álmondtad meg?

2011. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Megálmodhatnád, hogy együtt maradok e a barátommal ...
2011. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

igazi jövőbelátó:O

Apokalipszist mikor lesz? vagy azt nem álmondtad meg?

2011. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
de jó nem vagyok egyedül:) én is megszoktam álmodni a jövőt de én hosszú perceket látok meg előre néha órákat is. legtöbbször a kaksim formáját színét és illatát álmodom meg. de pl én álmodtam meg a maja apokalipszist is.
2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%
hülyeség... láttad álmodban és megcsináltad élőben? és akkor mi is van? megálmodom, hogy veszek egy csokit és csak azért is megveszem :)
2011. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
80%

Én is nagyon gyakran megálmodom. Illetve úgy szokott lenni, hogy álmodok valamit, és mikor felkelek, és még eszembe van, egyszerűen tudom, hogy mi az az információ, ami fontos belőle. Vegyük a legáltalánosabb példát: mondjuk azt álmodom, hogy az utcán beszélgetek egy számomra fontos emberrel, vagy esetleg csak megjelenik álmomban egy szituációban. akkor ebből tudni fogom, hogy találkozni fogok vele aznap, de lehet, hogy suliban, lehet, hogy valahol máshol, de nem egészen biztos, hogy az utcán.

És ez annnnnyira gyakori nálam, szinte minden napos. Persze ez szerintem nem pont ugyanaz, mint amire te gondoltál, de megnyugtatlak, hogy ilyen tényleg van, ami veled történik!

2011. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!