Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg a jövőt?

Bbarbyyy kérdése:

Miért álmodom meg a jövőt?

Figyelt kérdés
Álmomban megálmodok pár másodpercet, (pl. hogy elkérem apu e-mail címét) és az pár nap múlva megtörténik. Miért van ez?
2011. ápr. 28. 20:07
1 2 3
 11/24 Tom Benko ***** válasza:
Véletlen egybeesés. Az agy néha produkál furcsa dolgokat, ilyen az is, hogy két esemény ha egybeesik, összeköti őket.
2011. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
hát nálam az a probléma hogy szinte mindent megérzek és amit álmosok szinte 10 ből 8 beválik!!!
2011. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
És nem gyúrtok a lottó számokra???
2011. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

hát ez nem véletlen egybeesés

az agyunk nagyon kevés részét használjuk ki , álmodban meg többszörösen működik

simán legenerálod előre a lehetséges kimenetelét a következő napodnak , de csak kereteken belül

2011. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

de várjál ez baromság(azemailelkérős példa) ..én olyat is tudok álmodni hogy ,kimegyek wcre .. tuti hogy valóra válik


ezen felül abszolút reálisnak tartom a dolgot.. hallottam már nem egy esetet mikor a fickó agyiprogramozással elérte hogy lottót fog nyerni és sikerült is

2011. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nem olvastam el az összes választ,de az nem jutott eszébe senkinek,hogy azért kérdeted el apád email-jét mert ezt álmodtad? Mármint,hogy megálmodtad és eszedbe jutott,hogy milyen jó lenne elkérni?
2011. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
és azt nem álmodtad meg hogy mikor fogok ismét szarni?
2011. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
NEM LEHET MEGÁLMODNI A JÖVŐT
2011. ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igazából minden egyszerre történik, ennyire egyszerű!
2011. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem meg, igazából a kérdés után jöttem rá, hogy ezt már megálmodtam. De az miért van,hogy akkor pont onnan jöttem ki, és apu pont ott állt, ahol megálmodtam, és ugyanazt mondta?
2011. ápr. 29. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!