Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SEGÍTSÉG! Megálmodok sok...

SEGÍTSÉG! Megálmodok sok mindent előre, egyre több mindent nagyon kezdek félni nem fake! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet sokan nem fogtok nekem hinni azt nagyon sajnálom! Eddig nagyon sok mindent megálmodtam, és nem régen azt is hogy a nagypapám megfog halni. Senkinek sem szóltam, róla, magamban tartottam, most kaptam a hírt, fél órával ezelőtt meghalt. Nem tudom még elhinni, remegek és az a de-ja-vu érzés van bennem, pont úgy mint az álmomban, és ezek után. Valamikor nagyon jó hogy megálmodok előre dolgokat, és megtörténik velem az a dolog(egy jó dolog) szerintetek lehetséges hogy megálmodok előre dolgokat vagy bebeszélem magamnak? Mondom eddig mik történtek velem, tavaly nyáron kezdődött a dolog de akkor még ritka volt hogy ilyen van velem, és csak most kezdett foglalkoztatni a dolog.

Szerelmes lettem, és azt álmodtam hogy járni fog valakivel az akibe én szerelmes vagyok, és repülővel fognak utazni.

Később a szerelmem járni kezdett valakivel, és Dániába mentek repülővel. Aztán azt álmodtam hogy szakítanak, és sokat leszek azzal akibe szerelmes vagyok. Így lett. Ilyesmiktől kezdve a nagypapám haláláig megálmodom a dolgokat. Szerintetek van ilyen? Kérem akik hülyének tartanak ne írjanak ide. Akik hisznek az ilyesmiben azok segítsenek, nem akarom hogy hülyének nézzenek az emberek, ezért nem mondtam senkinek!


2011. ápr. 22. 09:53
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Hát én meg egyszer megálmodtam a lottó számokat, de nem mentem el megjátszani őket, nem hittem benne.. mindet kihúzták. Azóta se sikerült számokkal álmodnom.
2013. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

clearvoyance a megfelelő neve azt jelenti tisztánlátás.

Ez egy képesség, ami akkor erősödik fel, ha nagyon magas pozitív dolgok érnek nagyon sokáig a családodon belül, vagy valami nagyon erősen jó dolgok történnek veled.

A hipotalamusz és az agyközponti ingerület-átvívő terület, tüzel folyamatosan és a agykérgen belül elhelyezkedő amigdala, képes felszínre hozni az ESP-t és a tudatalattiból merít energiát, ami nagyon szoros kölcsönhatásba van a felsőbb éneddel (amely több évszázadot már megélt lélekkel van kapcsolatba.)

ESP-nek azt nevezzük amit Extra Szenzoriális Percepciónak hívunk, azt jelenti hogy a tudatunkon kívül, érzékeljük a körülöttünk létrejövő események sorozatát.


Fejleszthető mély tudatszinten levő meditációval. Minél többet meditálsz annál jobban kiéleződik a kapcsolat a tudatalatti és a tudatos éned között és minél kisebb a híd az átfolyó információn keresztül, annál előbb éred el a tudatosság és a tudatalatti szoros kapcsolat együttműködését, ami gyors helyzetfelismerést és mérlegelést és reakció időt gyorsabbá teszi.

Ugrani és futni ettől még nem fogsz gyorsabban, viszont megtanulod a képességeid használni az eszeddel.


Ezt úgy képzeld el hogy ha valaki feltesz egy bonyolult matematikai műveletet amit pl soha életedben nem láttál, képes vagy rá célszerű választ, vagy megközelítő választ adni, anélkül hogy valaha végeztél volna számítást feltéve ha képes vagy a tudatosság állapotát folyamatosan azon a szinten tartani.

Ezért van az hogy pl a 3 éves leányzó is a MENSA teszten 161-es iq-t ért el.

Mert minél fiatalabb valaki, annál okosabb! Nem véletlen hogy a kisbabák nem tudnak még beszélni...el se hinnéd hogy miket tudnának mondani ha képesek lennének beszélni. (Úgy mondanám hogy képesek beszélni, de nem tudják hogyan közöljék, mert hiányzik a nyelvezet amivel letudnák közölni, képesek lennének lerajzolni, de nincs meg a rajzkészség a fejükben, amivel a motorikus reflexeket képesek lennének úgy mozgatni, hogy az általuk elképzeld tényeket lerajzolják.)


Meditáció nagyon egyszerű dolog: Behunyod a szemed és csak a légzésedre figyelve számolsz visszafelé magadban elképzelve a számokat 50-től vagy 100-tól, amikor úgy érzed hogy mintha aludnál, akkor vagy meditatív állapotban. (Itt csak béke honol)

De nem hiszed hogy béke honol, gondolj valami negatívra és egyből felébredsz...

Az emberek azért nem hisznek ezekben a tényekben, mert meg sem próbálják kihasználni a fejükben levő tudást! Gondolok itt lustaságra, haverom CS-zik nekem is kell...a népbutitó műsorok, ami a tv-ből árad.

Ha egyszer megismersz egy individuális embert, akinek pl otthon nincs tv-je, helyette rádió és tele van ötletekkel, egész biztos hogy magas IQ-val rendelkezik.

De ahhoz hogy az IQ-nkat kihasználhassuk, abba belehat a világ alakulása és változása és a szociális tények, pl szükségletek és élelmiszer hiány, dolgozni akarás, ez mellett pihenés. stb...egyszóval az ember nem azért nem akar meditálni mert lustaságnak tartja, hanem mert vagy nincs rá idő, vagy mert nem is akar időt fecsérelni, valamire ami számára ismeretlen.

Sakkban egyetlen egyszer verte el az embert a számítógép. Utána jó párszor kikapott a számítógép.


Amúgy 2 éve nem nézek tv-t, helyette olvasok és beszélgetek.

Sokkal vidámabb az életem. :)


Minden jót! A képességedtől nem kell megijedj! Használd inkább a tippmix-ben pl, vagy munkakeresésnél!

2014. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Sziasztok!Én is megszoktam álmodni a dolgokat,sőt valaha még más emberek multját is,amikrőlbeddig nem is tudtam.Pl.volt egy álmom egy asszonyról.Az egész életét megálmodtam,még egyszer áttjött a szomszéd néni és mesélni kezdett a fiatalkoráról és mindent megálmondtam.

Nem talállom ki ez így van.Az agyunk csak egy hangyányi részét használjuk és a többinek funkcióját nem is ismerjük,pedig azok tudják az érdeked dolgokat.Szóval ettől félni nem kell.Erősnek kell lenni!

2014. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Sziasztok!Én is megszoktam álmodni a dolgokat,sőt valaha még más emberek multját is,amikről eddig nem is tudtam.Pl.volt egy álmom egy asszonyról.Az egész életét megálmodtam,még két hónapra rá áttjött a szomszéd néni és mesélni kezdett a fiatalkoráról és mindent amit mondott azt álmottam 2 hónappal ezelőt

Nem talállom ki ez így van.Az agyunk csak egy hangyányi részét használjuk és a többinek funkcióját nem is ismerjük,pedig azok tudják az érdeked dolgokat.Szóval ettől félni nem kell.Erősnek kell lenni!

2014. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Valaki említette a Való Világot! VV-s álmom nekem is volt! Azt álmodtam, hogy bent vagyok. Majd rájöttem, hogy nem lehet, mert ilyen keresztnevű villalakó nincs is. (Pedig volt!) Véget ért a széria, és a győztes meg pár szereplő (köztük a kedvencem), egy délutánra újra bement a villába, és mehetett pár rajongó is. (Kellett írni, egy szöveget, hogy miért akarok bemenni, de eléggé tré lett amit írtam, de este filozófussá ittam magamat, és akkor egy eléggé ütős szöveget írtam.) Sajnos szubjektív okok miatt mégsem jutottam be. Viszont a velem azonos nevű szereplő eredetileg ment volna erre az afterra, de mégsem ment. Azaz, majdnem bejött az álmom!
2022. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!