Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor megálmodok valamit akkor az úgy is történik?

Figyelt kérdés

Elég gyakran van velem, hogy álmodok és felkelek és tudom, hogy ez megfog történni. ÉS meg is történik azaz deja vu, de

Azért, hogy hetente történjen ilyesmi az szerintem túl sok. Szóval ez mitől van és mégis, hogy lehetséges?


Másik kérdésem, hogy van 1 visszatérő álmom, mégpedig, hogy börtönbe kerülök, vagy olyan helyzetbe amikor épp menekülök, hogy ne kerüljek oda. Ez az álom eléggé valósághű, és mikor felkelek mindig örülök. Ez az álom mit jelenthet?


2011. júl. 23. 19:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

1.kérdésre a válasz:lehet látod a jövőt álmodban és azéért de lehet csak egybeesés.

2:kérdésre nemtudom a választ bocs.

2011. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Elég gyakori ahhoz, hogy véletlen legyen. :S Tegnap este elmentem bulizni... és mikor mentem elfelé már a fejembe volt, hogy megfog történni az amit 2 hete megálmodtam, és igen megtörtént.
2011. júl. 23. 19:39
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
akkor látod a jövőt :) am ha van más ilyen dolgod is vagy valamit jobban tudni akarsz írj privátba.
2011. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazából csak ez van, meg a megérzéseimbe van gyakran, hogy bejön... de csak úgy spontán... múltkor pl mentem a kocsival... és cska úgy eszembe jutott a martin solveig szám a helló... erre 5 mp és azt adták a rádióban....
2011. júl. 23. 19:47
 5/22 A kérdező kommentje:

Jah igen ilyesmik szoktak lenni.

Pl két napja kb... aludni készültem de nem voltam álmos és gondolkodtam, richard pryor jutott eszembe, erre ma nézem a tv-t film múzeum tőle mutattak egy filmet. ÉS ilyen ügyeim gyakran vannak, hogy pl gondolkodok egy filmen vagy zenén, vagy bármin, és már legközelebb megvan...


Volt régen egy lány akit nem szólítottam le a buszon.... helyzet is megvolt de elrontottam épp a napokban emlékeztem vissza rá, erre fb oldalt ma kidobta, a kit ismerhetek között.

2011. júl. 23. 19:50
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
akkor jövőbelátás plusz remek megérzések meg nemtom mi annak a neve hogy pont az lesz amire gondolsz
2011. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
dejavunak hívják,velem is gyakran történik.én sem tudom miért van ez,de ne parázz!. (:
2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen szerintem már mindenkivel előfordult, bár nem olyan gyakran mint önnel. Még nem tudtam rájönni, hogy mi ez. Szerintem vagy megérzések, vagy pedig bevonzás.


Az álmokban viszont nem hiszek. Túlságosan függ az emberi egótól, így sok benne a kétes elem amit Ön alkot. Ha hordoznak is magukban jelentést, az annyira el van torzulva, hogy képtelenség megfejteni.

2011. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te rajtam is túlteszel ezen képességek terén! :D


Nálam az van, hogy sokszor amit megálmodok pl.: egy tűzeset, aznap mikor felkelek mondjuk a híradóban mutatják, hogy kiégett valamilyen épület mondjuk.


Érdekes, hogy én mindig csak az aznappal kapcsolatosan álmodom meg a jövőt és az álom egyáltalán nem pontos, csak a tűz szerepel benne, abból már vágom, hogy valamilyen tüzeset lesz aznap, de, hogy pontosan mi azt csak a hírekből tudom meg.


A másik a megérzések. Erre egy példa, hogy hazaérek, lakásajtóra nézek és hirtelen érzem, nem tudom, hogy de teljesen biztosra tudom, hogy nyitva van és úgy is van. A deja vu-s dolog szintén gyakori, de ez mindenkinél van szóval nem olyan nagy szám.


Ha gondolod írjál privit! Már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok ilyen különc! :D Haverok csak nevetnek, meg közömbösek, de az az igazság, hogy én mindig is érettebb voltam szellemileg a korosztályomnál ezt azért észrevették.

2011. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is általában azon filózok, hogy mi történhet holnap, álmomban az agyam végiggondolja a lehetőségeket, és kikövetkezteti, hogy melyik a legvalószínűbb, velem is számtalanszor van, ahogy ma is. Nincs semmi furcsa ebben, ez a rádiós meg tv-s dolog is meg szokott történni velem, csak ritkábban. Szerintem nincs asemmi természetfeletti ebben, csak tisztában vagy a következményekkel, és a tapasztalatra építkezik az agyad, így meg lehet jósolni, hogy mi fog történni egy adott helyzetben. Igazából pontosan én sem értem, de én ezt gondolom. Mellesleg engem még az állatok is szeretnek, (őzek, kutyák, pillangók, sok minden) vagy megtámadni, vagy odajönni, ebben sincs semmi természetfeletti, szerintem, csak nem mozdulok meg amikor ott vannak, kivéve a pillangót, mert azzal csinálhatok bármit amíg pihen. :D
2011. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!