Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor megálmodok valamit akkor az úgy is történik?

Figyelt kérdés

Elég gyakran van velem, hogy álmodok és felkelek és tudom, hogy ez megfog történni. ÉS meg is történik azaz deja vu, de

Azért, hogy hetente történjen ilyesmi az szerintem túl sok. Szóval ez mitől van és mégis, hogy lehetséges?


Másik kérdésem, hogy van 1 visszatérő álmom, mégpedig, hogy börtönbe kerülök, vagy olyan helyzetbe amikor épp menekülök, hogy ne kerüljek oda. Ez az álom eléggé valósághű, és mikor felkelek mindig örülök. Ez az álom mit jelenthet?


2011. júl. 23. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20:50: aki érettebbnek gondolja magát másnál, az vagy egy ostoba ember, vagy egy egoista, vagy mind a kettő. Az érettebb nem úgy gondolkodik, hogy én most érettebb vagyok nálatok mert ezt és ezt mondom. (hidd el tapasztalat, nekem is volt ilyen korszakom) Nem fogom megmondani, hogy SZERINTEM mit csinál egy érett ember, erre magadtól kell hogy rájöjj, hisz a magad útját járod. :)
2011. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Gentlemanus válasza:
You are a jailbird
2011. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

20:57

Én sem szoktam kérkedni, de azért én tudom, hogy érettebb vagyok, mint a korosztályom (14). Pl ők azon nevetnek, hogyha valaki beveri a fejét és ha nem az, akit nagyon utálok, akkor sajnálni szoktam nem megfulladni a röhögéstől. Nem mondom, hogy sokat tudok, de én tanulok, ők meg nem. Apropó én könyvet is írok, meg ilyesmik (és sokan mondják, hogy jók és viccesek, meghogy miért nem kérek meg egy nyomdát, hogy nyomtassák ki), míg a többiek facebookoznak. Mellesleg eléggé visszahúzódó vagyok, de azért azt tudom, hogy ilyenekben többet tudok (de hangsúlyozom tudom, hogy nem mindent tudok, csak többet, mint a többiek a korosztályomból és nyitott szemmel járok: nem hiszek el minden reklámot, mint a haverjaim és látom a politikai helyzeteket is, nem arra figyelek, hogy mit hazudnak a tévében, hanem hogy mit bakiznak, miközben hazudnak :) És ebből tudok pár meglátok pár olyan dolgot, amikről sokan nem tudnak, ha igen, akkor összeesküvés elméleteznek, meg nem tudom miket beszélnek :) Pedig ha ésszerűen néznének (és olvasnának, mint én, bár azért én sem vagyok valami sokat olvasó, de a többiek még a kötelező olvasmányig sem jutottak) akkor talán ők is többet tudnának.

2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

(előző vagyok)

Ja és engem is szeretnek az állatok, legalábbis a haverom kutyája (amúgy a kutyáktól eléggé parázok) állandóan ott van velem, azt hittem, hogy majd ugat végig. A haverom meg olyan kedves volt, hogy rám uszította, erre őt megtámadta egy érzékeny ponton :) Szóval örültem ennek :) Meg a lovak is eléggé szerettek.

2011. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2038.. Velem is van így, bár velem inkább, 2 három hetente, viszont megérzéseim sose hagynak cserben, velem olyan szokott történni, hogy mesélem, hogy ez és ez a szám milyen jó, és rá 3 percre megszólal a rádióba, vagy h, nézem a hirdót, és mondom, hogy multkor ezt meg ezt adták, kb egy hete, de azóta se tudtam meg a hír elejét, erre beadják, és h letartózattáka bűnösöket meg ilyenek..... Az ilyen embereknek egy közösségbe kéne beszélgetniük :)
2011. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20:50 írtam emailt!
2011. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

a gondolatok teremtő hatása :) tök pozitív, mert ezek szerint te éled az álmaidat szó szerint :)

A tudatalattid aktívan működik: azaz amit álmodban megálmodsz, azt ébren tudat alatt véghez is viszed, és ebben a környezeted is a segítségedre van, persze az is tudat alatt. nézd meg a Titok című filmet, talán kapsz ihletet ahhoz, hogy a nem az álmaidban megálmodott, hanem a te általad tervezett dolgokat hogyan vidd végbe.


velem egyszer fordult elő, hogy vezetés közben beugrott egy kép arról, hogy durr defekt, és pár perc múlva kaptam is egy durr defektet, a fene egye meg, azóta odafigyelek arra, hogy mire gondolok.


a visszatérő álmodról csak annyit, hogy menekülsz, szal a tudatalattid segít elkerülni ezt a helyzetet. persze az életben te is kellesz, hogy ne kerülj ebbe a szituációba.

2011. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Velem is szokott történni ilyen vagy a jövöbe lácc vagy dejavu
2011. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 KKKB válasza:

Spirituálisan fejlett vagy... nem tudsz még mindent... de jó úton haladsz... ezért vannak az álmok, amik aztán megtörténnek... dejavu érzésnek nevezik .. de ez tulajdonképpen nem az....

az hogy valamire gondolsz... nagyon jól bevonzod a dolgokat...

javaslom vigyázz mire gondolsz... !!

és igen olvasd el A Titok című könyvet.....

abszolút Neked való....

és szerintem kezd el fejleszteni a spirituális képességeidet...

sokkal több van Benned mint gondolnád...

Én magam is szoktam álmodni... de én nem emlékszem az álmokra... csak amikor megtörténnek, akkor van az a bizonyos dejavu érzés... én ilyenkor mindig keresem, hogy az életemben ez milyen irányú változást hoz majd.. pozitív vagy negatív....

maga a történés milyen érzést hoz magával... és valamikor meg tudom állapítani.. és tudom h rossz vagy jó fog történni...

ehhez képest Te fejlettebb vagy, emlékszel az álmokra...

gyakorold a vonzást is... az életed minősége, milyensége is megváltozhat tőle... álmokat válthatsz valóra.. szerintem...

én is gyakorlom, de én még kicsiben teszem... pl mindig van parkolóm.. és mindig ott ahol én gondolom, hogy lesz... de ezt meg lehet tenni nagy dolgokkal is...

a titok benne van A Titok-ban:):)

A visszatérő álom börtön félelem... valami van az életedben, ami korlátot szabhat... és félsz tőle...

nem vagyok álomfejtő... de ezt érzem ahogy olvaslak...

Javaslom keress meg egy megbízható spirituális gyógyítót.. látót... aki segít megkeresni, és megoldani ezt a félelmed... mert úgy érzem van olyan félelem benned amivel napi szinten nem is foglalkozol... de ha ráébresztenek rájössz.. hogy tényleg... ezzel küzdök, de rendesen...

sok sikert:)

2011. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ma azt álmodtam, hogy egy szupermarketben dolgozok mint informatikus és a gépem mindig útban van. A monitort beraktam a felső polcra, a billentyűzetet meg a hűtőre és én közben próbáltam minél jobban behúzni a székemet, hogyelférjenek a vásárlók.


De volt akkor még egy valag baromság, futkorásztunk egy erdőben, falra másztam, stb.


Szóval egy átlagos álmodós este volt...

2011. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!