Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor megálmodok valamit akkor az úgy is történik?

Figyelt kérdés

Elég gyakran van velem, hogy álmodok és felkelek és tudom, hogy ez megfog történni. ÉS meg is történik azaz deja vu, de

Azért, hogy hetente történjen ilyesmi az szerintem túl sok. Szóval ez mitől van és mégis, hogy lehetséges?


Másik kérdésem, hogy van 1 visszatérő álmom, mégpedig, hogy börtönbe kerülök, vagy olyan helyzetbe amikor épp menekülök, hogy ne kerüljek oda. Ez az álom eléggé valósághű, és mikor felkelek mindig örülök. Ez az álom mit jelenthet?


2011. júl. 23. 19:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Na ez nagyon király. Ez kevés embernél van így szóval örülhetsz neki. Most nekem így kicsit megállt bennem az ütő de ne parázz. Kivéve a második kérdésnél. ha folyton a börtönös álmod van és sokszor ugyanolyan meg előfordül többálomban is az rossz hír. De a visszatérő álmok teljesülni fognak egy idő után. Vagyis én így tudom :D
2011. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
velem is sokszor van olyan h álmodok valamit,de nem emlékszek rá tisztán csak nagyából és megtorténik valamikor az a dolog,és akkor van deja vu-m. Meg nagyon de nagyon gyakran van h eszembe jut valami másnap van arrol valami a Tv be vagy a rádióba. Vagy rogton 5 percre rá ráterelodik a szó...
2012. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!