Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SEGÍTSÉG! Megálmodok sok...

SEGÍTSÉG! Megálmodok sok mindent előre, egyre több mindent nagyon kezdek félni nem fake! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet sokan nem fogtok nekem hinni azt nagyon sajnálom! Eddig nagyon sok mindent megálmodtam, és nem régen azt is hogy a nagypapám megfog halni. Senkinek sem szóltam, róla, magamban tartottam, most kaptam a hírt, fél órával ezelőtt meghalt. Nem tudom még elhinni, remegek és az a de-ja-vu érzés van bennem, pont úgy mint az álmomban, és ezek után. Valamikor nagyon jó hogy megálmodok előre dolgokat, és megtörténik velem az a dolog(egy jó dolog) szerintetek lehetséges hogy megálmodok előre dolgokat vagy bebeszélem magamnak? Mondom eddig mik történtek velem, tavaly nyáron kezdődött a dolog de akkor még ritka volt hogy ilyen van velem, és csak most kezdett foglalkoztatni a dolog.

Szerelmes lettem, és azt álmodtam hogy járni fog valakivel az akibe én szerelmes vagyok, és repülővel fognak utazni.

Később a szerelmem járni kezdett valakivel, és Dániába mentek repülővel. Aztán azt álmodtam hogy szakítanak, és sokat leszek azzal akibe szerelmes vagyok. Így lett. Ilyesmiktől kezdve a nagypapám haláláig megálmodom a dolgokat. Szerintetek van ilyen? Kérem akik hülyének tartanak ne írjanak ide. Akik hisznek az ilyesmiben azok segítsenek, nem akarom hogy hülyének nézzenek az emberek, ezért nem mondtam senkinek!


2011. ápr. 22. 09:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ez egyszerre jó is meg nem is...velem is hasonló dolgok vannak de én nem álmodom meg a közel jövőt hanem érzem azt amit az emberek éreznek és mondani akarnak...bár nem mindíg...szerintem ha valami olyat álmodsz meg ami ellen tehetsz tegyél IS hogy megelőzd:)ha jobban érdekel szerintem egy pszihológushoz elmehetsz(nem bolondozásból...)remélem segítettem legalább cs egy iciri-picirit:)


üdv=)

2011. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled. De ne vegyél minden álmot kézpénznek. Egyébként nekem is szokott lyan lenni, hogy megálmodok előre dolgokat. Néha olyanokat ami egyáltalán nem érdekel. Pl: legutoljára azt álmodtam meg, hogy a VV-ban a Jerzy Béci párbajon a Jerzy megy vissza. (egyébként magasról leszarom az egészet, néha fél füllel hallok róla vmit) Szerintem örülj neki, hogy előre tudod, hogy ki fog meghalni. Legalább eltudsz tőle búcsúzni.
2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

nekem is vannak ilyen álmaim, pontosabban szoktak lenni, általában párkapcsolatokról és a családról. Mostanában nem volt ilyen jellegű álmom...vagyis semmilyen álmom nem volt- mert én ugy vagyok ezzel, hogy ha ilyesmit álmodok az megmarad, ha nem álmodok ilyent, nem emlékszek az álmomra...


Én megpróbáltam elmondani embereknek, a barátaimnak, és vagy nagyon jól leplezik, vagy tényleg megértenek... mondjuk a szüleim tuti kiröhögnének...


Gondolkoztam, hogy az utobbi időben miért nem álmodok, szerintem a sok stressz miatt... mondjuk engem alapból nem szokott ez nyomasztani vagy zavarni. Az álmokon kívül még meg-megérzek dolgokat, pl hónapokig fájt a májam és a tüdőm, aztán kiderült, hogy a legjobb barátomnak tüdőműtéte lesz(december), az exemet pedig a májával műteni fogják(február). Azóta jól vagyok, már nem fáj egyik se, a fiúk pedig nagyon jól vannak.

2011. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
te biztos nagyon világos szobában alszol le merem fogadni hogy a nap besüt az ablakon reggel
2011. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Erre a "problémára" eddig egyetlen ésszerű megoldás sem született tudtommal. Lehetnek esetleg véletlenek:


Minden ember, életében legalább egyszer álmodik olyanról hogy a szerelme mással fog járni, és ennek egyszer muszáj bekövetkeznie.


Sok ember álmodik arról is hogy egy szerette meghal, véletlenszerűen, én sokszor álmodtam hogy a szüleim meghalnak, de nem következett be szerencsére. A véletlen műve hogy pont arról álmodtál hogy a nagypapád meghal, és sajnos egyszer minden idős embernek meg kell halnia.


Hiszek a megérzésekben, én is éreztem már meg előre dolgokat, és ha nem is a véletlen műve, vagy hasonló, akkor is csak azt tudom javasolni hogy ezektől ne félj, és ne is akarj tenni ellene, hisz nem tudsz, mert ha nem egy túlságosan irreális dologról álmodsz, biztos hogy nem fog bekövetkezni. A természetes dolgoknak meg egyszer úgyis be kell következniük.

2011. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!

Kedves, miért nem álmodod meg a lottó számokat válaszoló!

NEM AZT ÁLMODOK AMIT AKAROK, HA ÍGY LENNE MÁR RÉG NEM ITT KÉRDEZŐSKÖDNÉK, ÉS MÁR BIZTOS ELVITTEM VOLNA A FŐNYEREMÉNYT! MAJD HA MEGÁLMODOM ELŐRE HOGY MEGNYEREM A LOTTÓT, VAGY A LOTTÓSZÁMOKAT ELŐRE SZÓLOK NEKED NE ADD FEL A SZELVÉNYT MERT ÚGYIS ÉN VISZEM EL! HA ESETLEG AZT ÁLMODOM HOGY TE VISZED EL MAJD SZÓLOK NEKED... FELFOGHATNÁD NEM VICC EZ A KÉRDÉS MERT AZ KATEGÓRIA TÉVESZTÉS LENNE KICSIT...! Tehát remélem több hasonló választ nem kapok, mert nem úgy van hogy azt álmodok amit akarok!!!!

2011. ápr. 29. 09:16
 17/25 anonim ***** válasza:
23:45-ös! nincsenek véletlenek. ha téged is érdekel az ezoterika vagy közöd van hozzá, akkor tudhatnád
2011. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Kedves 17:57, tegyük fel, hogy akkor nincsenek véletlenek. Tehát a sors, és Isten kezében vagyunk? Én nem hiszek ilyesmikben, pedig igenis érdekel az ezotéria. Lehet, hogy valami különc vagyok ezzel, de nem különösebben zavar :)
2011. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
én még nagyon-nagyon régen egyszer megálmodtam 5 számot, de az volt a baj, hogy reggelre kettőt elfelejtettem belőle. és úgy gondoltam, azt a hármat meg minek játsszam meg... hét nem kihúzták azt a három számot? azt hittem, beledöglök, hogy nem emlékeztem arra a két nyamvadt számra. persze mondanom sem kell, senki nem hitt nekem, mindenki azt hitte, kitaláltam az egészet, és jókat röhögtek rajtam. aztán évekig nem történt ilyesmi. majd évekkel később egyik éjjel azt álmodtam, hogy megcsal a férjem, de azt nem láttam, kivel. erre pár hónappal később én magam kaptam el a szomszéd nővel. jó lenne megtudni, hogyan lehetne ezt a képességet fejleszteni. én szeretném, ha többször is megálmodnám a jövőt. legalább tisztában lennék vele, mire számíthatok.
2012. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nekem is sokszor van dejavu érzésem!!Minden nap van ilyen érzésem de nem tudom, hogy egyáltalán álmodtam-e olyasmit, hogy attól van-e ilyen érzésem!:D
2013. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!