Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SEGÍTSÉG! Megálmodok sok...

SEGÍTSÉG! Megálmodok sok mindent előre, egyre több mindent nagyon kezdek félni nem fake! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet sokan nem fogtok nekem hinni azt nagyon sajnálom! Eddig nagyon sok mindent megálmodtam, és nem régen azt is hogy a nagypapám megfog halni. Senkinek sem szóltam, róla, magamban tartottam, most kaptam a hírt, fél órával ezelőtt meghalt. Nem tudom még elhinni, remegek és az a de-ja-vu érzés van bennem, pont úgy mint az álmomban, és ezek után. Valamikor nagyon jó hogy megálmodok előre dolgokat, és megtörténik velem az a dolog(egy jó dolog) szerintetek lehetséges hogy megálmodok előre dolgokat vagy bebeszélem magamnak? Mondom eddig mik történtek velem, tavaly nyáron kezdődött a dolog de akkor még ritka volt hogy ilyen van velem, és csak most kezdett foglalkoztatni a dolog.

Szerelmes lettem, és azt álmodtam hogy járni fog valakivel az akibe én szerelmes vagyok, és repülővel fognak utazni.

Később a szerelmem járni kezdett valakivel, és Dániába mentek repülővel. Aztán azt álmodtam hogy szakítanak, és sokat leszek azzal akibe szerelmes vagyok. Így lett. Ilyesmiktől kezdve a nagypapám haláláig megálmodom a dolgokat. Szerintetek van ilyen? Kérem akik hülyének tartanak ne írjanak ide. Akik hisznek az ilyesmiben azok segítsenek, nem akarom hogy hülyének nézzenek az emberek, ezért nem mondtam senkinek!


2011. ápr. 22. 09:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
81%
Szerintem ez király! Bármit megtehetsz mert ha meghalnál vagy megsérülnél úgyis előre látod!
2011. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ilyen halálos dolgokkal nem nagyon szoktam ez volt az első ezért is ijedtem meg, meg valahogy érzem is hogy a családban mindenki nagy egészségben van. Végülis én nem bánom hogy van ilyen "képességem" csak olyan fura!
2011. ápr. 22. 10:13
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek!


Én is így vagyok ezzel. Az elmúlt 2 évben 3 halálesetet álmodtam meg.

Azt is mindig megérzem, hogy mi fog történni velem is, és másokkal is.

Még mielőtt valaki beírná: nem a lottó ötös számait szoktam megérezni.

Olyanokat például, hogy valaki hazudik, vagy becsapja a másikat, és rosszul fog végződni a kapcsolatuk. Azt is megérzem, ha valaki szerelmes a másikba, pedig rá sem pillant, de tudtam előre, hogy ez a két ember ki fog lépni a párkapcsolatából, és össze fognak jönni. Így is lett. Tudtam, hogy nem kellett volna a ház előtt hagyni az autót, baja fog történni, úgy is lett betörték az ablakát. És még számtalan ilyen.

Azt is mindig előre tudom, hogy sikerülni fog-e, amibe belekezdek, vagy nem, és, ha sikerül, akkor mindig úgy történik, ahogy megéreztem.


Nem tudom, miért van ez, de néha akkora teher.

Nem szeretem, hogy megálmodok dolgokat, megérzek dolgokat. Jobb lenne nem tudni.

Mindig voltak ilyen "képességeim", de az utóbbi 3,5 évben nagyon felerősödtek.

És nem tudom miért.


Ha Te rájössz, hogy miért van ez, vagy mit lehetne ellene csinálni, akkor írd már le ezt ide, jó?

Nagyon sokat segítenél nekem!

Köszi!

2011. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

én a nagymamán halálát álmodtam meg.2szer is.Azelőtti napon ahogy agyvérzést kapott de akkor még eléggé jelképes formában.Mialatt pedig a kórházba került "eljött" álmomban láttam ahogy integet a kapunk előtt...

utána is még egy párszor álmodtam vele.

De amikor apukám beteg volt és pont a zsületésnapom napján csörgött a telefon akkor már tudtam hogy nem a szülinap miatt hívnak hanem azért mert valami baj van...akkor már tudtam hogy ő is elfog menni.

DE legutóbb megálmodtam azt is hogy a rokonaink eljönnek hozzánk akikkel alig beszélünk és valamilyen vita v harag fog kisülni a dologból és így lett...furcsák ezek a megérzések de szerintem a telepatikus dolog is közrejátszhat benne.Ez nem különösebben természetfeletti sok kísérlet igazolja hogy létezik.

2011. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
érdekes, az ilyen jövőlátok még sohasem nyerték meg a lottót, úgy hogy előre megmondták volna a számokat.
2011. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
nem mindenki olyan kicsinyes llekivilágú hogy lottószámokkal álmodjon.:)mindenki ezzel jön ilyenkor...
2011. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Még mielőtt valaki beírná: nem a lottó ötös számait szoktam megérezni. "


Tudtam, hogy a lottószámokkal fogtok jönni. Direkt írtam is, hogy nem kell beírni ezt a kötelező leoltást: "Miért nem érzed meg a lottószámokat?"


Figyelj, úgy látszik nem jött le neked, hogy aki megérez valamit az nem azt érzi meg, amit AKAR! A megérzés csak jön, később pedig látod, hogy beigazolódott. Nem lehet kierőszakolni, hogy meg akarom álmodni a lottószámokat.


Ennyi! Miért kell mindenkit kigúnyolni?


Gondolod, hogy nekem jó volt megálmodni, hogy az egyik legjobb barátommal baj fog történni? Hetekig ezt álmodtam, és jött a hír teljesen váratlanul, hogy meghalt. Nagyon fiatalon, nagyon váratlanul.


Nagyon fájt, olyan volt nekem, mintha a bátyám lett volna.


Sajnos ilyeneket is meg lehet álmodni, nem csak a lottószámokat.

2011. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
én i szoktam ilyeneket..de ez jó dolog, tudod előre mi lesz.. én jelenleg agykontrollal be akarom vonzani hogy álmodjam mega lottószámokat.. már egy megvan..
2011. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

ŐŐ én is így vagyok ezzel... Nagyon sok mindent megálmodok, megérzek. Pl. júliusban mentünk egy grillpartira. Előtte este/éjszaka a nagynénémmel álmodtam,

de nagyon rossz volt az álom hangulata, nyomasztó. Sáros víz, stb... Mikor fölébredtem, tocsogott a párnám a könnytől. Másnap kertiparti mözben érkezik a telefon, h a nagynéném balesetezett, elaludt a volánnál, tűzoltók szedték ki a kocsiból, nincs eszméleténél. De ezen kívül még nayon sok mindent megálmodok, mehgérzek. Néha hatalmas teher, mert nem merem elmondani másnak, attól félek, ha elmondom, mégjobban beigazolódik. Ez egyébként nálunk anyai ágon öröklődik, pl. anya is , a mamám is megálmodta a papám halálát, betegségeket stb. Annyit biztosan tudok, hogy a sáros víz betegséget, halált, bajt jelent....

2011. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mentek a felpontozások, én is érzek meg dolgokat!!Vannak olyan pillanataim hogy tudom mi fog történni az adott tárggyal mondjuk meg stb.
2011. ápr. 22. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!