Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodják meg az emberek...

Miért álmodják meg az emberek a jövőt?

Figyelt kérdés
Hali! Nem tudom! Ezt most álmodtam vagy ez tényleg 2x történt meg!: Az egyik nap, amikor suliban voltam, (én valóságnak éreztem! Saját magamat tudtam mozgatni, azt mondtam amit szerettem volna stb! ) Minden rendben ment! Mindenki megtanult mindent a napköziben! Rá 2 nappal pedig ugyanez történt meg velem és szintén élőben!! És azt a napot szinte, már majdnem tudtam, hogy ki mikor mit fog csinálni, az osztálytársaim meg nem nem tudtak semmiről! Ez mitől van, Lehetséges, egy esetleges időutazás? Van már olyan!
2011. márc. 18. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nos!

Azért nem hiszem el neked, mert azt írtad, hogy többször is megálmodtad. Az álomban pedig a világon bármi megtörténhet, néha jövőbelátás, de nem mindig ugyanazt látjuk. Életünk bármelyik részét láthatjuk.

A másik:

Más ember testében nem lehetünk álmunkban sem.

Vagy úgy láttad meghalni, hogy ott voltál a közelben, és láttad az autót, vagy pedig kamuzol. Mivel amikor a jövőbelátás van, akkor olyan nincs, hogy más testébe bemész, és onnan mész el, mert akkor személyiség csere lenne, és hát az eléggé lehetetlen dolog :D

Ezért én 75%-ot adok arra, hogy nem mondasz igazat.

2011. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem kamuzok, főleg, hogy még anyagi gondom is van abból, hogy meghalt, de kívánom neked, hogy a szemed láttára haljon meg a házastársad és álmodd meg előre.
2011. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most akkor láttad, hogy meghalt, vagy te voltál az ő testébe?
2011. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam meg hogy hogyan jövünk össze a párommal,és úgy történt.
2011. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na de azért az sem lehet igaz, hogy a lelkünk elszáll a testünkből és utazik az időben! Vagy a jövőbe utazik vatgy a múltba! Ez szerintem lehetetlen! Ok: Azt álmodtam egyszer, hogy 4 évesen belefulladok egy medencébe, és mégis itt vagyok, tehát ez lehetetlen! Meg álmodtam olyat is, hogy lelőtt egy vadász, és az sem történt meg!
2011. márc. 19. 18:08
 16/18 anonim ***** válasza:

De istenem, egy ennyit ne keljen már elmagyaráznom...

Mondtam is már egyszer!!!

AZ ÁLMODBAN A VILÁGON BÁRMI MEGTÖRTÉNHET!!!

Nem mindig az van, ami meg fog történni.

2011. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Az emberi agyról valóban keveset tudunk és az álmokról is. Akár az is lehet hogy olykor (nem mindig de olykor) láthatjuk az álmunkban a jövőnket de ezt elfelejtjük vagy csak részletekre emlékszünk (déjà vu).

De az szerintem teljesen kizárt hogy időutazás történt volna. Sőt maga az időutazás is lehetetlen

2011. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Üzent adás
2013. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!