Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodják meg az emberek...

Miért álmodják meg az emberek a jövőt?

Figyelt kérdés
Hali! Nem tudom! Ezt most álmodtam vagy ez tényleg 2x történt meg!: Az egyik nap, amikor suliban voltam, (én valóságnak éreztem! Saját magamat tudtam mozgatni, azt mondtam amit szerettem volna stb! ) Minden rendben ment! Mindenki megtanult mindent a napköziben! Rá 2 nappal pedig ugyanez történt meg velem és szintén élőben!! És azt a napot szinte, már majdnem tudtam, hogy ki mikor mit fog csinálni, az osztálytársaim meg nem nem tudtak semmiről! Ez mitől van, Lehetséges, egy esetleges időutazás? Van már olyan!
2011. márc. 18. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hanyadikba jársz?Ötödikbe?:D Igen,utaztál az időben.Azért normális emberek közt ezt ne emlegesd mert körberöhögnek.
2011. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én a férjem halálát álmodtam meg többször is, amíg terhes voltam. El is mondtam neki, hogy autóbalesetben fog meghalni, és attól kezdve rettegtem, hogy mikor.

Sajnos meg is halt, és úgy és olyan körülmények között.

Én azt hiszem, hogy megláthatunk eseményeket valóban előre, az már más kérdés, hogy hiába látjuk a jövőt, akit figyelmeztetünk annak meg is kell hallania és hinnie kellene benne. A férjem ostobaságnak gondolta az egészet és mégis bekövetkezett a legrosszabb.

2011. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az emberek nem álmodják meg a jövőt...
2011. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ötödikbe járok, és az osztálytársaim tudják, hogy van időutazás! és ha ha ha! nagyon vicces!
2011. márc. 18. 17:15
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy meghalt a férjed! És ha már megálmodjuk a jövőt, akkor ezzel vissza is lehetne élni4 Nem? Aki megálmodta, az tudja, hogy mi fog történni, de a többiek nem4 Ilyenkor lehet nekik jósolni! Na de mégis! Mi lehet ez, hogy megálmodjuk a jövőt??
2011. márc. 18. 17:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem fogok visszaélni, mert van egy olyan érzésem, hogy akkor a sors meg fog büntetni érte!
2011. márc. 18. 17:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert alvás közben a lelked kiszáll a testedből és vagy a múlba vagy a jövőbe repül el, ezért vannak a sok de ja vu érzések. Tudom hihetetlen a hitetleneknek, én elhiszem, ezt egy természetgyógyász tanárom mondta. Velem is sokszor megesik, hogy ezt már láttam, és tudom mi fog történni, és megtörténik.
2011. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bárcsak az 5-ös lottó számokat álmodnám meg előre :D
2011. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy már nekem is volt olyan, hogy megálmodtam, de nem ilyen hosszú eseményeket.

Ezért sem hiszem el, amit a kérdező mondott, meg még valakinek sem, aki az autóbalesetet írta.

Ilyen hosszú dolgot nem lehet megálmodni előre.

Viszont már nekem is voltak olyan 5-6 másodperces álmaim, amik megtörténtek élőben is.

Pl. Álmodtam: Hazafelé jövet álmodtam, hogy be van zárva a kapu, bemegyek a nagykapun. Ez megtörtént élőben is. És a legfurcsább az, hogy tudjuk, hogy ezt álmodtuk előbb, vagyis érezzük, de valamilyen okból fogva nem tudjuk megváltoztatni.

Volt olyan is, hogy azt álmodtam hogy kimegyek a kapun. Ugyanúgy ahogy megálmodtam, pontosan ugyanúgy mentem ki a kapun, ugyanúgy léptem, meg visszaemlékeztem az álomra.

Érdekes, hogy amikor élőben csinálunk valamit, akkor eszünkbe jut valahogy, hogy azt megálmodtuk, és már volt olyan, hogy emlékeztem az álomra, élőben történt, és MEGPRÓBÁLTAM MÁSHOGY CSINÁLNI, ÉS VALAMI ERŐ VISSZATARTOTT, NEM ENGEDTE HOGY MÁSHOGY LÉPJEK, MIND AHOGY AZ ÁLMOMBA. Nem hiszek az olyasmikbe, hogy egy egész napot megálmodunk, olyan nincs!!!

Pár pillanatot lehet csak megálmodni, és amikor élőben épp az történik meg hirtelen eszükbe jut az álom, és nem enged mást csinálni arra a pár pillanatra.

Kicsit furcsa érzés.

Nekem már rengeteg eset volt.

Olyan is volt, hogy 1 évvel előre megálmodtam egy játékot.

Azt álmodtam, még emlékszem rá, hogy épp játszok a black ops-al. Felkeltem. Majd megnéztem az interneten, hogy még NEM JELENT MEG. Majd jó-jó sokára megjelent, letöltöttem, és amikor beléptem, onnan tudom, hogy megálmodtam, mivel amikor élőben léptem be, ÉREZTEM VALAHOGY, hogy ez az álom, amit régebb megálmodtam.

De honnan tudta az álmom, hogy ez megfog jelenni, és játszani fogok vele??? Ezt nem értem!!!

Lehet, hogy ez tényleg valami jövőbelátás pár pillanatra?

Amikor alszunk, az agyunk 100%-osan azt csinál, amit akar, ekkor lehet, hogy a szellemünk elhagyja testünket? Amikor mélyen alszunk? És valahogyan az időben előre megy, majd újra belémszáll, amikor valami felébreszt?

Most gondoljátok el!

Amikor alszunk, hülyén viselkedünk, kapálozunk, forgolódunk stb... Ilyenkor lehet, hogy a szellemünk elszáll? Szellem = tudati erő!!! Nem pedig természetfeletti lényben kell érteni. A szellem igazából a tudati erőt jelenti, olyan mind a fizikai erő, ami a karban van! Ezért gondolom azt, hogy ilyenkor a tudati erőnk elhagyja a testünket, de akkor hogy hogy még is mozgolódunk? Nem értem :S:S

De itt leírhatjátok tapasztalataitokat, de lécives ne hazugságot, mind a kérdező, mert most talán rájönnénk valamire, de ha hazugság, én azon úgy is átlátok, mivel rengeteg tapasztalatom van erről, mivel nekem is azt mondták, hogy csak pár pillanatra lehet látni a jövőt!

Szóval csak normális válaszokat!!!

2011. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves Bodor Tomi!

Pont ezért nem is szoktam elmondani senkinek, hogy megálmodtam férjem halálát.

Nem hinne nekem senki, ráadásul azt hinnék, hogy megbolondultam.

Nekem viszont szörnyű érzés, mert tudom, hogy igazat mondok.

2011. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!