Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

ez az álom olyan kevert volt de ami a lényeg:

egy oroszlán elszabadult (már nem tom h hol) és elkapta a bal lábamat,és ütöttem rugtam és sikerült kiszabadítani a lábam. és hirtelen átkerültem egy foci pályára ahol megjelent a barátom adott egy csókot és elment.

ez mit jelenthet ?:O

(csak normális válaszokat légyszi)

előre is köszi :D


2011. febr. 17. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell minden álomnak jelentőséget tulajdonítani. Lehet, hogy csak nehezebb napod volt, és annak utóhatása ez a különös álom. De szokott ilyen nyugtalan álom jelentkezni olyankor is, ha valaki "túl bevacsorázik", esetenként melegebb van a lakásban, mint azt megszokta. Nem hiszem, hogy az oroszlán, meg a focipálya bármit is jelent.
2011. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Ez az álom olyan kesze-kusza, hogy ebből szerintem semmi érdemlegeset nem lehet kihámozni.

Azon esetleg el lehetne gondolkoznod, hogy az oroszlán kit jelképez? Valaki beléd akar marni, te védekezel, ami hatásosnak bizonyul, hiszen átlendülsz egy más térbe.(focipálya)

2011. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia érdekesnek találom az álmodat az álmok mindig jelentenek valamit vagy vannak az intő álmok is amik arra figyelmeztetnek ,hogy vagy valami jó dolog fog veled történni vagy rossz.Az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tőle egy jó pár dolgot.Komolyabban érdekel ez a dolog akkor írd meg a korodat és hogy mikor történt ez az álom és,hogyan ébredtél utána.Ha komolyan érdekellek akkor akár még abban is segithetek,hogy megnézzük a barátoddal hol tart a kapcsolatotok esetleg szorosabbá is köthetjük ezt a szerelmet
2011. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
érdekelne :)
2011. febr. 23. 12:21
 5/5 anonim válasza:

Európa Főboszorkánya...

Igen,szkeptikus vagyok,de ettől függetlenül érdeklődöm,és hadd kérdezzem meg,hogy ezt a címet ki ruházza rá valakire?

A válasz komolyan érdekelne! Köszönöm

2011. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!