Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tényleg ennyire durva?

Ez tényleg ennyire durva?

Figyelt kérdés
Még ősszel megálmodtam, hogy a matekfelvételim 44pontos a magyar pedig 48pontos lesz. Nos és ma derült ki, hogy pont ilyen lett. Máskor is megálmodtam már dolgokat, de ez akkoris fura... pláne, hogy matekból jobbra magyarból pedig rosszabbra számítottam... anyum megijedt amikor mondtam neki hogy ezt már megálmodtam
2011. jan. 26. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én csak 13 éves vok, de emlékszek 11 évvel ezelőtti álmokra is. Én is szoktam megálmodni, de inkább megérezni dolgokat. lehet hogy ez ilyen asztro-b.ziságnak tűnik, de ez így igaz!
2011. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazából nekem olyan van, ohgy egy adott pillanatban, úgy érzem, megálmodtam. De közben az álomra nem emlékszem, de így beugrik mint valami filmjeenet
2015. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!