Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tényleg ennyire durva?

Ez tényleg ennyire durva?

Figyelt kérdés
Még ősszel megálmodtam, hogy a matekfelvételim 44pontos a magyar pedig 48pontos lesz. Nos és ma derült ki, hogy pont ilyen lett. Máskor is megálmodtam már dolgokat, de ez akkoris fura... pláne, hogy matekból jobbra magyarból pedig rosszabbra számítottam... anyum megijedt amikor mondtam neki hogy ezt már megálmodtam
2011. jan. 26. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezek érdekes dolgok.

Még általános iskolában év elején mikor megkaptuk a tankönyveket,átfograttam a történelemkönyvet és megakadt a szemem a 17. tananyagon.

Jött egy érzés, hogy majd abból fogok felelni.

Egész évben békén hagyott a tanár, majd azon a napon, mikor a 18. tananyagot kellett venni, tehát a 17.-ből feleltetett óra elején, mondtam szünetben barátaimnak, hogy ma én fogok felelni.

Becsöngettek, rögtön engem szólított a tanár, a többiek csak tátották a szájukat.

A poén csak az, hogy ezek ellenére nem tanultam aznapra, így csak 3-ast kaptam.

2011. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

2 lehetőség áll fenn.

1. vagy véletlen történt.

2. vagy belemagyarázod a dolgokba utólag hogy ezt megálmodtad.


NEM LEHET előre megálmodni dolgokat.

2011. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
De meg lehet álmodni dolgokat.
2011. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Elso,

Tanulsag: Higyj az erzeseidnek, elso benyomasnak.

2011. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Egy ismerősöm folyamatosan megálmodja, hogy vizsgán mely tételeket fogja húzni. Általában kérdez 2 random számot a barátjától, kettőt megálmod, és azt a 4 tételt tanulja meg. Olyan ösztöndíja van, hogy ihaj, pedig láttam már nála szorgalmasabb meg okosabb lényeket a földön...


Hallgass az álmokra!

2011. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy ezt csak abban a pillanatban érzed mikor megnézted a pont számokat?

Csak mert lehet hogy dejavu érzés. Nekem már sok ilyenem volt, és mindig azt hittem hogy már megálmodtam

2011. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen, meg lehet álmodni dolgokat. Többször is előfordult velem is. A legemlékezetesebb az volt, mikor 5 számmal álmodtam, másnap gyorsan megtettem a lottóra. Sem azelőtt, sem azután nem lottózom/lottóztam soha. Szóval megtettem, de az utolsó 2 számra csak homályosan emlékeztem. Zsinorban egymás után húzták kis az első 3-at. Azt hittem már a 3.-nál, hogy ott halok meg helyben, fel-alá ugráltam, kiabáltam, meg szinte magamon kivül voltam. Izzadtam, és fáztam egyszerre. Aztán az utolsó 2 csak súrolta, 1-el mellément. De igy is szép összeget nyertem. Tanulság, azóta tartok magam mellett tollat-papirt. :))) És hiszek az álmokban, megérzésekben, ahogy hittem ezelőtt is, ez után is.
2011. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megérzések vannak, de nem kell őket terjeszteni. Ha arra használod őket, hogy feltűnést kelts, elismerést szerezz és büszkén meséled, hogy te bizony ilyet tudsz, akkor el fognak maradni. Az intuíció különös képesség, de diszkréciót igényel.
2011. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ebben biztos vagyok, hoy álmodtam, mert én a 11évvel ezelőtti álmaimra is emlékszem. Nem büszkélkedni akartam vele, csak megkédreni, hogy ez mennyire ritka és furcsa. Köszönöm szépen a válaszokat midnenkinek :).
2011. jan. 26. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor számítana, ha minden álmodat felírnád.

Természetes, hogy csak arra figyelsz fel, amelyik bejön.

Amelyik nem, azt idővel szépen elfelejted.

2011. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!