Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez? Egy elég durva álomsoro...

Mi ez? Egy elég durva álomsorozat.

Figyelt kérdés
a lényeg, h ez egy délelőtt alatt történt amit végig aludtam egészen délután 4 óráig. az álom az olyan vlt, h mindenki zombivá változik és én írtom őket mindenféle faja fegyverrel. akiket ismerek azok nem változtak át. random helyeken voltunk/voltam és itt jön még egy érdekesség, több alkalommal felébredtem, de amikor visszaaludtam újra ezt álmodtam, csak más történt, meg a helyszínek is mások voltak. és nem játszottam semmi zombi írtóssal. mindenestre az álom izgalmas volt és tetszett. :D
2011. júl. 17. 04:26
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez az átka a sok idétlen, értelmetlen számítógépes játéknak és filmnek amik beszennyezik alakuló, kiforratlan személyiségedet. ne csodálkozz azon ha pár év múlva itt arról fogsz írni, hogy jönnek a hangok meg szellemeket látsz!
2011. júl. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kényszert érzel, hogy valakit tettleg bántalmazzál....
2011. júl. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérlek, írd le egész pontosan, szószerint, hogy mik történtek az álmaidban.
2011. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Shotgunnal lőjed őket mert az jó.
2011. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első: Nem akarlak befolyásolni, de szerintem nem mindig az általad leírtak a hibás tényezők. Lehet, hogy a kérdezőnek látomásai voltak álmaiban.
2011. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah persze! Látomások :DDDDD

Akkor nemcsak álmodta? Látta is? :DDDD

2011. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: menjél és tanulmányozd a szó jelentését, de inkább én elmondom: a átomás az, amikor egy személy maga előtt lát egy adott eseményt, ami X idő múlva fog megtörténni. Remélem segítettem a szó jelentésének megértésében :)
2011. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah persze... és most jönni fognak a zombik :DDD
2011. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj! Jönnek a zombik! Ezt már Ők írják helyettem! Ezért volt érdemes sok "valking dedet" nézni :'D
2015. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!