Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álomsorozat?

Mit jelenthet ez az álomsorozat?

Figyelt kérdés
Sítáborban voltam 6 napig és összesen ha jól számolom 3-szor álmodtam olyat, ami a 2 hónapos barátnőmmel kapcsolatos. Az összes álom arról szólt, h különböző más lányokkal voltam, aminek az lett a vége h mindnek megmondtam azt, hogy bocsi, de nem lehet köztünk semmi, mert van már barátnőm. Nemtudom, hogy érthető volt-e, ahogy én elmondtam, de kb ennyiről szólt mindegyik álom..Ha kicsit részletesebben akarjátok megtudni bármelyik részeit valamelyik álmomnak akkor szóljatok, de nagyon örülnék, hogy ha meg tudnátok mondani, hogy mit is jelentenek ezek az álmok, hogy összefüggésbe hozható-e a párkapcsolatommal. :)
2011. jan. 17. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy a párkapcsolatodban hűséges és elkötelezett vagy, az nem baj. De nem biztos, hogy mindenki más, akivel megismerkedsz, kizárólag párkapcsolatot szeretne veled, meglehet, hogy egyszerűen szimpi vagy, és "csak" barátkozni szeretne. Márpedig a barátok, a jó ismerősök, és a hozzájuk fűződő kapcsolataink biztosítják azt, hogy egész embernek, társas lénynek tudhassuk magunkat. Ne zárd el magad az újabb ismeretségek elől. Légy feléjük nyitott. Az egy dolog, hogy "finoman" értésükre adod, hogy már foglalt vagy, de elküldeni őket nem kell. Bízd rájuk, hogy ezek után is keresik-e a kapcsolatot veled, vagy visszalépnek. Nekem ebből ez "jött le".
2011. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Véletlenül nem Nyíregyházán laksz?:D
2011. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bp-i vagyok :D am köszi az első válaszolónak, azt majd később jobban átrágom, biztosan hasznosat írt.. :)
2011. jan. 17. 21:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!