Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon durva, segítene valaki?

Ez nagyon durva, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Én azt álmodtam, hogy pincérnő ként dolgoztam az iskolánk épületében, ami étteremmé vált. Egyik barátnőmmel voltam pincérnő és egy idegen sráccal. Egyszer csak a barátnőm odajött és megcsókolt, majd nevetve azt mondta, hogy valld be, hogy a lányokat szereted! Én nem vallottam be és hogy ne cukkoljon egy transzvesztitával játszottam fogócskát :((((

Jézusom, annyira megijedtem, hogy felébredtem ebből a hülye álomból!!! Én a PASIKAT szeretem!!!! Van is barátom akivel már 2 éve együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk! Soha nem gondoltam ugy egy lányra!!! Hu, de rossz volt... na ez vajon mit jelent?


2011. júl. 30. 21:28
 1/4 anonim válasza:
szerintem semmi különöset... én álmomban néha férfi vagyok... aztán ugyanabban az álomban újra nő. mindig az, aki épp a "főszerepet" játssza az álomban. szerintem nyugodj meg, ez lehet h egy film v könyv hatása, semmi komoly!:)
2011. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1000 köszönet, tényleg megnyugtattál :) ám néha én is pasi vagyok :P
2011. júl. 30. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álomban minden személy te magad vagy, mivel te hozod létre magát az álmot is. Ne aggódj ilyesmin. Természetes, hogy nemet váltassz időnként, hisz mindkét oldal bennünk van. A férfi és a női is. Csak épp most mivel nőnek születtél a női dominál. :-)
2011. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. aug. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!