Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet magunktól felébredni?

Hogy lehet magunktól felébredni?

Figyelt kérdés
volt már álmomban hogy tudtam, hogy álmodok, de nem tudtam felébredni. ha valami rosszat álmodunk, és fel akarunk ébredni, hogy csináljuk?
2010. dec. 26. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem már volt olyan hogy:

játék szerűen léptem ki.

megjelenítettem a menüt és rá mente a kilépésre és már felébredtem. (asszem nem én voltam hanem úgyis felébredtem volna szerintem mert kipihenten ébredtem fel.)


amikor látszik hogy rémálom lesz megpróbálok azonnal kilépni.(felébredni)

van amikor sikerül van amikor nem sikerült.

ehhez szerintem tudatós álmodást kellene tudni.

2010. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan, hogy amikor rosszat álmodok, magamtól felébredek. Egyszerű:

Nem is nagyon tudom elmondani, de a legegyszerűbb, ha behunyod a szemed (álmodban), összeszorítod, és megpróbálsz felkelni. Sajnos ennyit segíthetek csak, mert ezt így nem nagyon lehet elmondnai.

2010. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha rájövök hogy rosszat álmodok, addig hergelem magam, hogy kelj fel, kelj fel, hogy egyszercsak felriadok.. nem mindig jön be..
2010. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én becsukom a szemem, összeszorítom a fogsorom, és elkezdek pörögni. - ez hatásos
2010. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos igen, ehhez tudatos álmodás is kellene. De a gyakorlat is megteszi. Pár hete ugyan így voltam, tudtam hogy álmodok az álmomban, mikor felakartam ébredni erősen rágondoltam hogy felébredek behunytam a szemem és felébredtem.


A leggyakoribb módszerek, ahhoz hogy megtudd hogy éppen álmodsz, a valóság tesztek.

2010. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó módszer csak nehezen kivitelezhető az álmodás csapongó természetéből fakadóan, ha Mereven egy Pontot bámulsz. Először elmosódik a világ aztán felébredsz.


A pörgéssel ha nem csukod be a szemed stabilizálni tudod az álmot. Amikor érzed, hogy véget érne, de még kell egy perc, hogy megnézd mi van a széfben ;)

2010. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jankanna válasza tökéletes. Én is ezt akartam írni. Nem tudom, hogy alakult ki, de egész kicsi koromtól kezdve így akadályoztam meg, hogy rosszat álmodjak. Mindig sikerül felébredni mielőtt rosszra fordulna az álom. Nekem az jött magától. Nem tudom, hogy hogy alakult ki.
2010. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy pszichiáter mesélte a következő módszert, és nálam mindig beválik. Ha ki akarok lépni az álomból és felébredni, akkor egyszerűen a tekintetetemet az álmomban valamelyik ujjamra fikszálom. Nem sok idő múlva fel is ébredek, ugyanis a fixált szem miatt megszűnik az REM szakasz, és vele együtt az álmodás is.
2010. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én pislogni szoktam, nekem az mindig bejön.
2010. dec. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek

és jóra fordítani hogy lehet?

2010. dec. 27. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!