Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon nyugtalan álmaim...

Nagyon nyugtalan álmaim vannak. És nem tudok felébredni belöle, hiába akarok és küzdök. Miért?

Figyelt kérdés

legutóbb is azt álmodtam, hogy apám megint részeg és késsel támadt volna hátulról húgomra és anyukámra. Én álmomban feküdtem az ágyamban és a szobából láttam mire készül, figyelmeztetni akartam öket, de semmim nem mozdult. Ordítani akartam, de egy hang sem jött ki a torkomon, elöntött a pánik! Aztán valahogy kezdett derengeni, hogy ez nem valóság, fel akartam kelni, tudatában voltam annak, hogy hol vagyok, mégse tudtam, mint aki megbénult, és az álom vissza akarna húzni. Iszonyatos érzés és nem tudom ez mitöl van!

Rengetegszer van ilyen csak mindig más sztorival, de a vége az, hogy hiába szeretnék, nem tudok felébredni!

Van akivel volt már ilyen?


2010. szept. 3. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen volt nekem is sokszor. nagyon rossz érzés.

Ezt hívják alvási paralízisnak...

2010. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis,alvási bénultság.Nekem is sokszor volt.Ha nem küzdesz,hamarabb elmúlik.
2010. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!