Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért félek álmomban mániákusa...

Miért félek álmomban mániákusan a fájdalomtól és a haláltól? Minden héten van ilyen s már annyira félek a végén, hogy tudom alszom de nembírok felébredni.

Figyelt kérdés
Ma éjjel egy sötét lépcsőházbanmenekültem (nenevessetek) zombi kiscicáktól és az egyiket már pépesitettem de sosem ált meg bármit tettem. Általában zombik, gyilkosok, vámpírok, gennyes izék meg minden hülyeség üldöz pedig nagyon ritkán nézek ilyen filmeket. Tudom, hogy álmomban nem halhatok meg de ezért csak szenvedek és szenvedek s nem tudom az álombéli fájdalom vagy a vak pánik a rosszabb. :( Minden álmomban sötét van, általában 10emeletes lépcsőházában(laktam ilyen helyen) vagy a gyerekkor osztálytársaimmmal álmodom. Miért? Valakinek hasonló félelem az álmaiban van? Ti mitől féltek így?
2010. aug. 26. 09:07
 1/8 Bocipók ***** válasza:

Volt egy időszak nekem is az életemben, amikor össze-vissza álmodtam mindenféle szörnyűséget és máig nem tudom az okát. (Nem ettem későn, nem néztem ronda filmet (egyébként sem szoktam, negatív dolog sem történt velem). Aztán egyszer csak, mintha elvágták volna, azóta se jött vissza. És figyelmeztető álom sem volt, mert utána sem történt semmi szörnyűség. Szóval nem tudom, lehet hogy valami régi sérelmet, vagy valamit így dolgoztam fel... Lehet, veled is ilyesmi van.

Vagy annyira kimerült vagy, stresszes vagy, hogy így dolgozza fel az agyad, hogy menekülsz álmodban.

2010. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban rendszeresen álmodtam egy nagy háztól, ami Amerikában volt és ott voltunk sokan gyerekek és Michael Jackson volt az őrzőnk, akiről tudtuk, hogy vámpír... :)
2010. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 26. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
* házról
2010. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ird le az almaid es add el egy horrorfilm gyarto cegnek XD
2010. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az álom okait mindig az életedben kell keresned.Ha tippelnem kéne,akkor azt mondanám hogy valami nyomaszt téged,vagy a jelenlegi környezetedben,vagy a múltban amit még nem dolgoztál fel.Nem biztos hogy emlékszel rá,visszanyúlhat a gyerekkorodig is,de nem valószínű,mert azok az álmok nem ilyen erőteljesek.Az álomképek amiket leírtál egyértelműen gonosz,zavaros képek,amik inkább a szorongás súlyosságát jelzik,és a központi érzés a félelem.Nagyon valószínű hogy idővel elmúlik,amennyiben a kiváltó okok ebből az életszakaszodból származnak,és csak átmenetiek.Ez a gyakoribb.
2010. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Sajnos évek óta tart ezért nemhiszem, hogy elmúlik mostanában. Volt olyan is, hogy a kertvégében hullákat temettünk el, én visszamentem piszkálni őket de csak óvatosan mert féltem, hogy apu dühös lessz. Aztán mindenhol vámpírok voltak és kergettek, én meg felmásztam egy viskó tetejére de ők ugráltak a bokámért. Többször belémharaptak de én annyira féltem, hogy elkeztem alkudozni velük, hogy ha óvatosan csinálják akkor lemegyek XS hülye álmaim vannak az biztos. Reggelente a párom mindig kérdezget s félóráig nevet rajtam, legalább neki jól indul napja.

2010. aug. 26. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha évek óta tart,akkor a párod helyében nem nevetnék rajtuk mert ez azt jelenti hogy valamilyen kellemetlen élmény van elásva benned,és nincs feldolgozva.Ha gondolod beszélj egy pszichológussal hogy mit tudna ez ügyben tenni.Vagy esetleg ajánl valakit aki erre van szakosodva.
2010. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!