Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Annyira jó volt, felébredni meg szörnyű.21L

Figyelt kérdés

1 évig együtt voltam egy fiúval, ő szakított velem, most már nagyjából túltettem magamat rajta, volt rá néhány hónapom, de ha látom hetekig rosszul érzem magam megint. A mostani barátnőjével jóban lettem, de a srácról nem volt még szó, nem hiszem, hogy tudná, hogy én is együtt voltam vele.

Ma azt álmodtam, hogy ez a csaj nagyon jó barátnőm lett, ott volt az exem is, akivel most ő van együtt. És elkezdett az exem ölelgetni, puszilgattuk egymást ilyesmi.. a lány elment valamerre, én ott maradtam vele, azt mondta, hogy szeret .. és akkor ébredtem fel ma reggel, amikor épp megakart csókolni, a csaj meg jött és mondtam, hogy most lát minket .. jajj annyira szeretem :( nem tudom elfelejteni és olyan rossz .. a csajjal sincs bajom, tiszta olyan, mint én és soha nem tudnék neki ártani de mostanában csak sírok és sírok és annyira féltékeny vagyok rá !! :'(


2011. márc. 6. 12:00
 1/1 anonim válasza:

Szeretnél valakit megkapni, meg akarod osztani valakivel a gondjaidat.

EGYÉB JELENTÉSEK:

-Vágyakozás

-Csalódás

-Gyűlölet valaki iránt

2011. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!