Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy folyton...

Miért van az, hogy folyton azt álmodom hogy a férjem megcsal?

Figyelt kérdés
Vagy ezt álmodom,vagy azt hogy elhagy és közli/álmomban/hogy nem kellek neki....sokszor azt álmodom hogy a hugommal csal meg!!!!
2010. nov. 24. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mert attól félsz hogy megcsal

mert megálmodod ami meg fog történni

2010. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát ez fasza,szoval akkor ez be is fog következni:(jo lesz 3 gyerekkel egyedül,ráadásul én biztos hogy meghalok nélküle:(
2010. nov. 24. 09:02
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keress semmiféle jóslatot az álmaidban..

Ez annyira egyszerű, csak mi emberek össze vissza bonyolítjuk ( az én véleményem szerin ) Azért álmodod ezt, mert ettől nagyon tartasz, félsz, hogy a férjednek nem vagy elég jó, és talán tudat alatt féltékeny vagy a húgodra. Ha az életben semmi jele annak, hogy ezt komolyan kéne venned, akkor hessegesd el a rossz gondolataidat, mert a saját életedet fogod bizonyos szinten megkeseríteni ezzel.

2010. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tudsz a férjedben bízni. Miért? Adott rá valaha okot? Gyanúsan viselkedik? Esetleg csalt már meg más előtte és nem tudsz bízni emiatt más férfiban sem? Vannak jós álmok, és vannak, amik a te belső érzéseidet vetítik ki. Nem hiszem, hogy ez jós álom, ez inkább rólad szól elsősorban, de ha adott már okot a bizalmatlanságra, akkor meg kettőtökről.
2010. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem adott rá okot,vagy nemtudom,hát jelenleg 29hetes terhes vagyok,és a szexuális életünk nem tul jo!!!nem csak most,hanem a terhességem elött is kb.havi 1 alkalom...és én képtelen vagyok elhinni hogy egy férfinek elég ennyi!!!ö nem csalt meg/illetve nemtudok rola/,és nem is viselkedik ugy,ezt leszámitva.én mindig elmondom neki ezeket az álmokat,de ö nyugtat hogy neki senki nem kell csak én!csakhát 3.gyerek után......ö egyre jobban néz ki,én egyre szarabbul,és lehet hogy ezek csak az én félelmeim,de mi van ha nem????+
2010. nov. 24. 09:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyen félelmeid vannak, akkor miért nem teszel azért, hogy azt érezd, te is jól nézel ki, meg tudsz felelni a férjednek és magadnak is egyaránt?

A szexuális életeteket kell rendbe hozni legelőször, én úgy gondolom, mert ez tényleg alapjaiban változtathatja meg egy kapcsolat minőségét. Ezt csak úgy tudjátok megoldani, ha leültök egymással szembe és konkrétan megbeszélitek, hogy mik a vágyaitok, miben kéne változtatnotok, stb. Tudom, mert én is voltam már ilyen helyzetben. Ne hidd azt, hogy a férjed megcsal, csak azért, mert nem olyan aktív az intim életetek. Lehet neki ez ugyanakkora dilemmát okoz, mint neked, csak te erről nem tudsz, hiszen nem beszéltek a problémáról. Azt pedig ne mond magadra, hogy szarul nézel ki, hiszen kismama vagy, most vagy a leggyönyörűbb! Bízz magadban, és rengeteget beszéljetek, mert ez a kulcsa mindennek! Sok sikert kívánok

2010. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,hát megprobálom,és leülünk beszélni,mondjuk már sokszor beszéltünk erröl...ja és arrol hogy hogy nézek ki:ö folyton dicsér,illetve ne csak ö,és nem nagyképüségböl,de valahogy mégis azt érzem hogy nem vagyok neki elég jo....
2010. nov. 24. 09:30
 8/17 anonim ***** válasza:

te is tudod, hogy ez a szex kevés neki, szerintem csak a tudatalattid jelzi ezt, hogy talán emiatt elveszítheted, mert szinte sablon, hogy ha a nő nem akar szexelni, akkor a férfi keres másikat.

Pedig nem biztos. Nálunk is van 3 gyerek, én sem vagyok a toppon szex terén, de tudom, hogy nem csalna meg. Az nem ő lenne. Nem minden férfi egyenlő a farkával.


Beszélgess el vele arról, h ilyeneket álmodsz, félsz stb.


Ő mit szól a 3. gyerekhez? Akarta? vagy beletörődött? Szerintem csak szorult belé ennyi felelősség, és hűség ennyi gyerek után. Remélem, érted, amit mondani akarok ezzel.

2010. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Persze akarta a gyermeket,illetve akartuk nagyon:)de pont ez az nem én nem akarok szexelni hanem ö...illetve mindig én kezdeményeztem,aztán egy ideje ugy döntöttem hogy nem fogok mindig én hát azota nem is vagyunk együtt:(sajnos igy látatlanban ugye nem is merik az emberrt de én olyan vagyok,hogy nyiltan nem érdekel hogy milyen következménye lesz kimondom amit gondolok,neki is már sokszor beszéltem erröl,mondjuk most megérterm mert nagyon nagy "darab"vagyokés tényleg nem volna egyszerü a sex,de elötte fáradt volt arra hivatkozott,az elött meg a két kislányra hogy még velünk aludtak,de mostmár ök sincsenek velünk egy szobába....a férjem azt mondja ha megszülök megváltozik és rendeb jön a szexuális életünk,hát kiváncsi leszek!!!!!!
2010. nov. 24. 09:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lehet, hogy egy kicsit keveset foglalkozol magaddal a gyerekek mellett? Oké, kell velük foglalkozni, ez egyértelmű, de kell magaddal is, kell egy kis holtidő, amikor a gyerekekre más figyel, és te egy kicsit kikapcsolódsz, olvasol egy könyvet, nem tudom, vagy akár csak veszel magadnak valami szépet vagy finomat, csak magadért, hogy te jól érezd magad, egy új ékszert, valami finom illatú tusfürdőt vagy krémet, valami szép ruhát, egy finom csokit, amit ritkán veszel (pl. mint nekem a belga kagylóbonbonok), kicsit kényeztesd magad, a boldog szülő jó szülő, ez a gyerekek érdeke is. :-) Már beszéltetek a férjeddel, oké, ez megvolt, nem érdemes túlragozni, magadban keresd a megoldást, kapcsolódj ki egy cseppet.
2010. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!