Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton az első...

Miért álmodom folyton az első csókról?

Figyelt kérdés
Tehát még nem csókolóztam..És nem nagyon tudom hogy kell...:/ De mostanában folyton erről álmodok...Emiatt elronthatok valamit? Vagy akármi történhet ezmiatt? értelmes válaszokat lécci.
2011. aug. 4. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem már csak nagyon vágsz rá :D
2011. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az bisztos :\ de gondolom annak van hozzá köze hogy jövőhét hétfőn lesz randim 1 sráccal :$$$ ahj :(( és ha elrontok ott valamit ?-.-"" olyan nyomi vagyok:D
2011. aug. 4. 03:10
 3/8 anonim válasza:

nemakarok roszat mondani de lehet hogy roszat jelenthet

Mostanaba jobban hiszek az almokban mer okom van ra

2011. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várod a randit,és nagyon izgulsz a csók miatt.Nem hiszem hogy rosszat jelentene.
2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :( de attol félek h valamit elfogok rontani:S írnátok tippeket,miket csináljak vagy mikeet ne???
2011. aug. 4. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem világosítottam még fel erről senkit :D De ilyenkor azt szokták mondani h ne izgulj lazulj el stb.,én is ezt tom mondani,a többi a fiú dolga :D
2011. aug. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy!!!!!!!!! :)) Felvidítottál most, minden rendben lesz csak légy természetes majd adja a pillanat.. :))
2012. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy ez egy tavalyi kérdés :D :D
2012. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!