Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úristen! Úristen! Talán...

Úristen! Úristen! Talán valami csodabogár vagyok!? --->

Figyelt kérdés

Tegnap otthon voltam, neteztem, és véletlenül eltüntettem a Menüsort, a Böngésző eszköztárt, és a Könyvjelző eszköztárt. Nem tudtam visszaállítani, és nagyon sírtam, mert nem az enyém a gép. Azt álmodtam, hogy megnyomtam a Ctrl vagy a Alt billentyűt (már nem tom melyik pontosan) és visszajött a Böngésző eszköztár,a Könyvjelző eszköztár, meg a menüsor. Na mondom megnézem, hátha ha azt megnyomom, visszaáll. Megnyomtam, és kijött mindegyik. Nagyon megijedtem. Talán tényleg valami selejt, jósló csodabogár vagyok??? Még szinte most sem fogtam fel, hogy ez történt velem!!!!!!

9/l


2010. nov. 19. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Micsoda birkák vagytok, fel nem tűnne hogy hoax :]

kamu, kitalált, kacsa

2010. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ahm sok ilyen storit halottam es velem is megtortent ez a dolog szerintem nem kamu. amugy nem vagy csodabogar csk egyszeruen :-?kaptal egy jelt vagy hasonlo:D
2010. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kösszi:):(
2010. nov. 28. 10:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy kamu kérdés, de még feltűnési viszketegségben is szened a "kérdés" feltevője.


Abszolút felesleges volt több mint 10 napról ezelőttről ÚJRA kiemelni. Szánalmas.

2010. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csodabogár vagy hogy kis 9 éves lányka eltud rontani egy olyan gépet ami nem is az övé majd visszabírja állítani a tulajdonos tudta nélkül. De ez semmi én már sok mindent csináltam más gépeken. De meg is csináltam gyorsan. Kicsit se fura sajnálom
2010. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!